Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi a véleményetek az Amazonon...

Mi a véleményetek az Amazonon való kereskedésről és Szőke Balázs oktatásáról?

Figyelt kérdés
1 éven belül szeretnék elkezdeni kereskedni az Amazonon, és megtaláltam Szőke Balázs oldalát ahol az úriember megtudna tanítani pénzért hogyan kereskedjek az Amazonon. Van valakinek tapasztalata vele?

2021. máj. 15. 08:34
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Ugyes fiu lehet ez a Szoke Balazs, jol lehuzza a fogalmatlanokat es fenyesen megel beloluk...


Amugy minden fent van az amazon oldalain, szabalyzatok, dijak, csomagok, csak hat aki angolul se tud, annak nehez lesz ertelmezni - meg utana kommunikalni a vevokkel, panaszt kezelni, nemzetkozi szallitast intezni, esatobbi esatobbi...

2021. máj. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

42 euróba kerül az amazon havi szolgáltatása, ha nem FBM-el hanem FBA-al értékesítesz amazonon, akkor még a "kommunikalni a vevokkel, panaszt kezelni, nemzetkozi szallitast intezni, esatobbi esatobbi..." részt sem neked kell csinálnod.


Arra nem fog megtanítani, hogyan tudsz olcsón termékeket beszerezni, arra sem hogy hogyan árazzál. Erre az amazon applikációja viszont tökéletes, látod a teljes költségbontást, az adót is ők fizetik be, neked a végén csak a nyereségadódat kell intézned, HAVI 42 EURÓ!


Ráadásul a termékenkénti költséget (1euró/db) sem kell befizetned eladások után, ha fizeted a havidíjat.


Amazon POD-al tudsz mindenféle nyomtatott dolgot (póló, pulcsi, sapka, bögre, stb.) tervezni ingyen és árulni, ezt szintén tartalmazza a havidíj.


MI MÁSRA TUDNA MEGTANÍTANI "Szőke Balázs" ???

2021. máj. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Az a velemenyem h amit o tanit azt siman megtudod online is kapni. Ha megeri neked h tarcan eled takjak az infot akkor vedd meg, ha nem akkor ne.
2021. máj. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Hat mondjuk teljesen nem igy van. Ha nem tud az ember semmit az ecommerceröl akkor biztos Szöke Balazs egy nagy segitseg lehetne. En a FBA vallasztanam .Igy nincs gond sokmindennel . De viszont hat az Amazon nem olcso jatek.
2021. máj. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elnézést hogy nem a kérdésre válaszolok de tudja valaki hogy amazonon lévő eladáshoz céget kell alapítani? Egyéni vállalkozóként is lehet?
2021. máj. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tiltólistás ország vagyunk, az Amazon.co.uk, Amazon.de nem szállít hazánkba [link]


Ma szembesültem vele, mikor 10 000db pólót rendeltem 99-99,9%-os leárazáson 3500-6000Ft-os pólók átlagára 4Ft lett volna, ha csak 1000Ft-ért adom darabját elég szép összeg lett volna.

2021. jún. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
93%

Én csatlakoztam az új képzéséhez és nagyon részletes, minden apróságra megtanít ami ahhoz kell, hogy elindulj. Vettem meg korábban egy amerikai oktatást is az négyszer ennyibe került, de a Balázsé jobb és magyar.


Aki azt gondolja, hogy egyedül el tud kezdeni egy ilyen céget felépíteni annak hajrá :D Ha nincs segítség és utmutatás akkor nagyon sok hibát el lehet követni. Viszont én néhány hónappal az indulást követően már eladtam az első termékeimet

2022. szept. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sziasztok en most gondolkozok ezen az uton elindulni. Ki hol tart,vag, sikerult valakinek ebbol valami?
ápr. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!