Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Cégnyilvántartásban miért nem...

Cégnyilvántartásban miért nem szerepel a nevem mellett az e.v jelölés?

Figyelt kérdés

Nem tudtam számlát kérni e.v névre, ez a válasz a panaszomra...


"Bejelentésére tájékoztatjuk, hogy a xy alkalmazás egy cégnyilvántartó adatbázisból kérdezi le az adatokat a cím rögzítése során.


Amennyiben az érintett adatbázisban nem szerepel az „E. V.” jelölés, az azért lehetséges, mert a vállalkozó a cégnyilvántartásba történő regisztrációja során ezt az adatot nem adta meg.


2021. jún. 16. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Az egyéni vállalkozó nem cég. Nem tudom milyen rendszerről van szó, de egyéni vállalkozó magát név, székhely és adószám alapján azonosíthatja, így jogosult is lennél számlát kérni. Szóval az, hogy a cégnyilvántartásban nincs E.V. jelölés azzal semmi gond nincs, nem is kell ott lennie. Amennyiben a nav adatbázisában élő az adószámod, úgy nem értem mi lehet a gond. Friss vállalkozó vagy?
2021. jún. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kapok is számlát de e.v nélkül....
2021. jún. 16. 19:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha rajta van az adószámod, akkor nem baj, ha nincs rajta, hogy E.V.
2021. jún. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!