Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Saját vállalkozás indításához...

Saját vállalkozás indításához hogyan lehetne anyagi támogatást igényelni?

Figyelt kérdés
Futnak jelenleg EU programok amelyek támogatják az első vállalkozókat? Hitelt nem kapnék mert nincs munkaviszonyom mivel idén diplomáztam. Egy technikailag jól felszerelt nyugati stílusú zöldségest szeretnék indítani, igy néhany millióra lenne szükségem.
2021. júl. 19. 16:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

10: akkor muti, sorold, milyen támogatásokat lehet kapni!


(pályázati területen dolgozom hosszú évek óta, de te biztosan jobban tudod... :))) )

2021. júl. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
53%
Egy haverom telefonos értékesítési irodát nyitott hasonló támogatásból, másik pékséget. Mindkettő nyíregyházi történet.
2021. júl. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
60%
12: de áruld már el, hogy KONKRÉTAN milyen támogatás!!!
2021. júl. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
60%
Nem a 12-es vagyok, de regionális szinten vannak most TOP támogatások vállalkozás indításához (legalábbis fejérben biztosan). Fél évig a minimálbér összege a támogatás.
2021. júl. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
75%
14: egyrészt csak regionális, másrészt volt GINOP is, de ott kőkemény feltételek voltak, amit egy kisbót (legyen az bármilyen fenszi is...) nem fog tudni bevállalni.
2021. júl. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
60%

Tessék, itt a (már lezárt) GINOP rövid leírása:


[link]


Csak az utolsó sort idézem:


"a jelentkezést követően az alkalmazott vállalkozói kompetenciatesztet eredményesen kitöltötték, és a személyes elbeszélgetés során vállalkozási ötletük, attitűdjük alapján támogathatónak bizonyultak"



Tuti, hogy boltnyitás nem állja ki a próbát...


Plusz az, hogy minimum egy évig üzemeltetni kell, másképp vissza kell fizetni a támogatást - ezt se mindenki vállalja be....

2021. júl. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én tisztában vagyok a ginopos támogatással, azért nem is hoztam fel ezt, mert már lezárták. Nekem elég sok ügyfelem így nyitott vállalkozást, jellemzően testedzési, vendéglátási, informatikai, webshop területeken. Azok a kompetenciatesztek és hasonlók viccek voltak. Az üzleti tervet gyakorlatilag megírták helyettük.
2021. júl. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!