Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Könyvelő elindította a vállalk...

Könyvelő elindította a vállalkozást de kamara és ipát még nem . Ez nem gond ? Tudom kamara 5 nap IPA 15 de mert csinálja meg így nincs vele már gond 10 perces munka 🤨

Figyelt kérdés
2021. aug. 3. 15:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Én sosem értettem az ilyet. Ha elindítok egy vállalkozást, akkor rögtön megcsinálom az alap bejelentkezéseket meg hasonló sallangokat is. Ha akkor épp nincs rá időm, akkor 1-2 napon belül. Kamara amúgy nem nagy gond, mert megkapják automatikusan az adatokat, meg az önkormányzat is amúgy. Akkor van gond, ha esetleg tételes ipára akarnál bejelentkezni, mert annak jogvesztő határideje van.
2021. aug. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!