Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan lehet népszerűsíteni...

Hogyan lehet népszerűsíteni interneten egy kisvállalkozást?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és jól jönne egy kis pénz, úgyhogy úgy döntöttem, hogy ékszereket szeretnék készíteni és árulni interneten keresztül, viszont nem igazán tudom, hogy hogyan tudnám elérni, hogy legalább napi pár rendelésem legyen, és azt sem, hogy hol kéne árulnom őket. Gondoltam arra, hogy Tiktokon vagy Instagramon csinálok egy külön oldalt a 'boltnak' és ott hátha rátalálnak néhányan, viszont ahhoz, hogy pl. Etsy-n árulhassak vállalkozónak kell lennem:/

2021. aug. 8. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:
73%
18 évesnek kell lenni vállalkozáshoz
2021. aug. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Igazabol ahhoz, hogy barhol arulhass vallalkozonak kell lenned. (vagy adoszamos maganszemelynek)

Valamelyik szulod neve alatt tudna esetleg futni a dolog. Napi par rendelest elerni nem olyan egyszeru ám:) legyen havi par eloszor. En ket eve etsyzek, sajnos meg mindig nem jutottam el a napi parig, bar nem tomegtermeket arulok az is igaz.

A kozossegi oldalakat hasznald ki, insta, pinterest, tiktokon werkvideokat feltolteni, stbstb. Ha magyar a celkozonseg akkor arulj meskan mindenkepp, etsyn csak kulfoldi vevod lesz es szerintem sokkal problemasabb elsore.

2021. aug. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!