Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Üzlettársat keresek vállalkozá...

Üzlettársat keresek vállalkozáshoz. Van olyan online üzleti felület, ahol megtalálhatom a megfelelő embert?

Figyelt kérdés

2021. aug. 14. 12:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%
Milyen üzlet? Milyen jellegű üzlettárs? Mit vársz tőle, pénzt/szaktudást/stb?
2021. aug. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Milyen üzlet?

Kis és nagykereskedelmi értékesítés.


Milyen jellegű üzlettárs?

Társas vállalkozásban tulajdonostárs.


Mit vársz tőle, pénzt/szaktudást/stb?

Tőkét, marketing és értékesítési szaktudás előny.

2021. aug. 14. 13:47
 3/19 anonim ***** válasza:
68%
Ès te ehhez mit adnál?
2021. aug. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Egy előkészített és elkezdett üzleti tervet, melyet marketinges szakember is jónak tart.
2021. aug. 14. 14:28
 5/19 A kérdező kommentje:
Valamint az ügyben megkezdett tárgyalásokat, és az értékesítői tapasztalatom, tudásomat.
2021. aug. 14. 14:31
 6/19 anonim ***** válasza:
54%
Ez így szép álom leginkább
2021. aug. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

😂😂😂

Szerinted majd itt fogok mindent leírni?

Na az a szép álom. 😉

2021. aug. 14. 14:54
 8/19 A kérdező kommentje:

De most komolyan.

Olyanról még nem hallottam, hogy valaki olyan üzlet társat keres, akinek nem kell semmit hozzátenni a vállalkozáshoz, csak várni a jutalékot. 🤔 Ha tudsz ilyet szólj, mert érdekel.

2021. aug. 14. 15:01
 9/19 anonim ***** válasza:
75%

Nem kell paráznod, senki nem fogja ellopni a korszakalkotó ötleted.

Elmondom miért álom, mert kb. az eddigiekből, ami lejön:

Valami olyan terméket/márkát akarsz értékesíteni, aminek nincs viszonteladója itthon. (Ha valóban nincs, nem pedig lyukrafutás az egész), de még annyi tőkéd sincs, hogy kicsiben elkezd. Amit elvársz az a tőke és a marketing.

Tehát kb. te találtál valahol a neten valamit, amit nem találtál meg magyar forgalmazónál, ezért valaki adjon pénz és szaktudást, hogy te árulhasd. Az nem derül ki, hogy mit, milyen értékben, mennyire lenne rá kereslet, milyen a piac, van-e konkurencia, milyen termék, mekkora volumen, miért nincsenek még a piacon amúgy. Az értékesítési tapasztalatod egyáltalán idevágó? Az üzleti terv, ha jól értem, csak egy elképzelés, amit valaki név nélkül pusztán nem röhögött ki.


Ha ez egy valóban működőképes koncepció lenne, akkor bankba járnál pénzért

2021. aug. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Szerintem kicsit még nézd a mentalista című filmet, hátha tanulsz még az ilyen majd én megmondom az életed két mondatból. Közelben sem jársz és ahogy látom fogalmad sincs arról miről beszélek. Nem baj.

Nem bűn a tudatlanság csak jobb ha nem reklámozod.

Amit Te felvezettél az kb egy tini gyerek kérdésére a válasz, hogy hogyan gazdagodjak meg nulla forintal a zsebemben.

Nem fogom az anyagi és az értékesítői hátteremet neked bizonygatni. Legyen annyi elég hogy mind a kettőből van.

Ha visszaolvasol nem azt mondtam, hogy van egy ötletem amire a szomszéd csak a vállát vonta, és ugyan nincs pénzem, de keresek valakit akinek van.

Van pénzem is értékesítői tapasztalatom, múltam és tapasztalatom, valamint egy milliárdos bevételű cég marketing vezetője látta az üzleti tervemet.

Viszont azt elvárom, hogy ha én pénz tudást és folyamatban lévő nemzetközi tárgyalásokat teszek a vállalkozásba, akkor az a minimum, hogy a másik féltől is elvárom, hogy pénzt és tudást tegyen bele.

2021. aug. 14. 15:25
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!