Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van itt olyan aki dropshippingel?

Van itt olyan aki dropshippingel?

Figyelt kérdés
Szívesen ismerkednék valakivel aki ezt csinálja. Szeretnék én is belekezdeni, csak előtte tájékozódnék egy kicsit.

2021. aug. 15. 05:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy dolgot eltudok mondani rola, messze nem olyan jo befektetes mint azt sok helyen latni. En megterveztem a-z ig egy ilyen vallalkozast de nem jott ki a matek. Arrol nem is beszelve hogy mekkora kockazat van abban ha valaki rendel valamit aztan elall a rendelestol, neked meg mar megjott a kinai cucc. A megnövekedett vam koltsegek meg meg jobban rontjak a hozamot. Sok sikert kivanok neked, meg a legjobbakat kivanom csak mondom hogy nagyon figyelj oda hogy mit csinalsz
2021. aug. 15. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most épp egy shopifyon futó webshopnak dolgozok, igaz nem dropshippingelnek de hála istennek így értek egy két dologhoz ami kapcsolódhat hozzá. Nem magyarországon szeretném csinálni, inkább amerikai tagokat tűznék ki célközösségnek így a vám miatt nem aggódok annyira. Kb mennyi alaptőke kell hogy elindítsd saját magadtól?
2021. aug. 15. 06:19
 3/5 anonim ***** válasza:
66%

végülis én is ezt csinálom. Úgy nem működik, hogy kínából rendelsz sz@rokat és többszörös áron adod el.. a vevő meg vár 60 napot mire megkapja. Ez a modell életképtelen


Jelenleg 2 rendszert tudok, amihez lehet csatlakozni, és csatlakozás után árulhatod a csatlakozott boltok termékeit jutalékos alapon. Én ebben látom most a lehetőséget.

2021. aug. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 xswerdy ***** válasza:

1. ez nem dropshiping.


3. ez sem dropshiping, amit az első bekezdésben írsz, felteszem, hogy a kérdező sem erre gondolt. Még a második bekezdésed se nagyon tűnik annak.


Dropshipingnél jellemzően nem jutalékot kapsz, hanem annyiért adod az árut, amennyiért akarod.

2021. aug. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, a 4-essel értek egyet. Ne haragudj ha megbántalak 3-mas de kicsit MLM esnek hangzik a tiéd. Egyébként igen tudom hogy sokan úgy gondolják hogy Kínából rendelnek dolgokat, és sokszor ez így is van. Csak nem simán megrendelik, hanem van egy külön beszállító erre nekik aki gyorsabban küldi el neki a rendeléseket esetleg saját logóval ellátott csomagolásban stb. Persze ezért is jó jussot kell fizetni nekik, de a termék hamarabb érkezik meg legalább.
2021. aug. 23. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!