Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha tőkém van de ötletem nincs...

Ha tőkém van de ötletem nincs vállalkozás indításához... mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

Tőke rendelkezésre áll, amihez értek azzal nem szívesen foglalkozok.

Mit tanuljak ki amivel saját vállalkozást tudok indítani és komoly profitra szert tenni?



2021. aug. 15. 13:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Talán először találd ki, hogy mi az, amivel szívesen foglalkoznál... Aztán nézd meg, hogy arra van-e piacképes kereslet? Majd abban képezd magad, s utána indíts vállalkozást.
2021. aug. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%
Na pont tegnap volt itt egy okostojás, aki kereste a pénzeszsákot a világmegváltó ötletéhez. Hátha még olvassa és szerencséd lesz
2021. aug. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%

Azért nagyon nem mindegy, hogy ki mit ért "tőke" alatt?


Nagyságrendileg mennyi ez a tőke?

2021. aug. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nagyságrendileg több tízmillió.


1-es: éppen ezt nem tudom kitalálni....

2021. aug. 15. 14:48
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Vagj bele bitcoin befektetesbe, kis penzel 100-200.000 forintal. Ha megtanulod hogy mukodik a crypto piac es hosszu tavra tervezel akkor hatalmasat kaszalhatsz idovel
2021. aug. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Ja... veszek bitcoint aztán a befektetésem értéke lehet 2 óra múlva a felét éri.

Ez lehet jó játék 200 ezer forinttal, de amikor 30 milliód van benne akkor annyira nem vicces.


Sokan hiszik hogy ez a jövő, minden lehetőségek netovábbja... de sokan buktak is vele irgalmatlan pénzeket.

2021. aug. 15. 15:46
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Nekem 30 millional kicsot tobb van benne, mar evek ota fektetek ebbe es eleg szepen hozott. Csak mondtam mint otlet hogy kis penzel nekiallsz megtanulod hogy mit hogy kell aztan lejatszod ugyanazt nagyobb penzel.
2021. aug. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Mire érted hogy mit hogyan kell?

Megvenni meg eladni bárki tud. A kérdés a mikoron van.

Azt meg ha tudnánk mindenki ebből élne

2021. aug. 15. 16:29
 9/15 anonim ***** válasza:
87%

4:

Hát, a több tízmillió az az összeg, ami igazán nagy dobáshoz még kevés, hozzá nem értés miatt elb..szni meg nagyon sok.

Ekkora nagyságrenddel valami nagyon biztos, kiszámítható, pl. ingatlan.

2021. aug. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszi de nem igazán ez volt a kérdés.

Befektetni be tudom én is, ingatlanom van kiadva.

De havi 130-150 ezer forint bevétel nem boldogít. Most veszek még egyet az is 130 ezer plusz, de nem lett saját vállalkozásom ami termeli a lóvét. Jóval többet mint egy lakás kiadása termelhet..

2021. aug. 15. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!