Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan lehet informatikai...

Hogyan lehet informatikai webáruházat nyitni?

Figyelt kérdés
Annyi megvan hogy kelleni fog egy weboldal ahol tudnak majd rendelni, meg kellenek cégek akiktől veszem az árut. Viszont azt nem tudom hogy honna ntudok ilyen cégeket találni. Meg futárszolgálat is kell aki majd kiviszi a megrendelőnek az árut. Milyen szakma kell hozzá, meg azt a tudást hol tudom megszerezni pl. hogy hogyan kell áfát visszaigényelni, meg a törvényekről stb. tehát mindenre kiváncsi lennék. Hogy fogjak hozzá? 0-ról. Kell-e tőke. Többnyire kínából szeretném beszerezni a termékeket, attól függ honnan tudom jobb áron. Fogalmam sincs honnan és hogyan tudnám beszerezni. Nem tudok kínaiul se. Meg amúgyis teljesen kezdő vagyok a témában. Személyes átvételi lehetőség nélkül csinálnám, szóval nem kell üzlet és csak rendelésre küldeném az árut, tehát nem lenne semmi raktáron. Kell-e cég, vagy egyéni vállalkozó kell legyek? Mekkora raktár fog kelleni?

2021. aug. 21. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:
90%

A vállalkozást ne működtessük helyetted, hogy neked csak a pénzt kelljen költened?!


Használd a google-t, minden kérdésedre megadja a választ, ha nem is konkrétan, akkor meg az irányt amerre menned kell.

2021. aug. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Már régi a kérdésed, ezért nem is neked válaszolok, hanem az esetleges későbbi olvasóknak.

A kérdésedből látszik, hogy kezdő vagy. Elsőre tilos informatikai (sőt bármilyen műszaki) webáruházat nyitnod. Mégpedig azért, mert ezek a cuccok jellemzően drágák, sokat kell befektetni, és legfőképpen rengeted a garanciális probléma, amit nem fogsz tudni megfelelően ügyintézni, főleg Kínából rendelt áru esetében. Ez biztos recept a bukáshoz...

2022. júl. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!