Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Miért olyan hihetetlen hogy a...

Miért olyan hihetetlen hogy a vállalkozásommal pénzt szeretnék keresni és nem én vagyok a máltai szeretetszolgálat?

Figyelt kérdés
Sok munkám van, így megtehetem hogy kisebb vagy problémásabb munkákat nem vállalok, mert kevesebb rajtuk a tiszta profitom. Még úgy sem éri meg hogy felszámolok egy magas kiszállási díjat. Ezt az emberek 99%-a nem képes megérteni, miért?
2021. aug. 23. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem kell nekik magyaràzkodni. nem tudod vàllalni. kèsz, tovàbb lèpsz.
2021. aug. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

Én úgy szoktam csinálni, hogy adok ilyenkor is árajánlatot olyan árral, ahol már megérné.

Egy 2-3 órás munkáért, ami mondjuk 60k lenne óradíj alapon, kiadok 120k ft/napos napidíjat és mellé egy 30k-s kiszállási díjat. (Nyilván csak akkor, ha amúgy egyáltalán van fél napnyi szabad-időnk.)

Ha kifizetik, nekem már jó. Nyilván valószínűleg nem fogják, mert ENNYIRE nem valószínű, hogy fontos, de legalább kaptak egy választ. Amiben amúgy le is írom a fenti logikát, hogy tiszta legyen, ne legyen belőle sértődés se. :)

2021. aug. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%

Árajánlatot adsz.

Nem tetszik, nem teszik, történet vége.

Én most 400 EUR napidíj alatt nem vállalok melót.

2021. aug. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mert magyarországon valamiért mindig, mindenkit összekevernek a szeretetszolgálattal... ma ráírtam egy nőre, hogy rendelnék tőle egyéni méretezésű táskákat, tárcát, mert ismerem a cuccait és jó minőség, és ha már kiadok egy csomó pénzt valamire, akkor az tényleg feleljen meg minden igényemnek, erre visszaírt, és gyakorlatilag bocsánatot kért, hogy az egyéni termékek többe kerülnek, mint amit sorozatgyárt...
2021. aug. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!