Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogy sikerült beindítanotok a...

Hogy sikerült beindítanotok a webáruházatokban a rendeléseket?

Figyelt kérdés

Nem olyan válaszokat várok, hogy felesleges webáruházat csinálni, satöbbi, nem ez a kérdés.


Hanem az, hogy nulláról indulva milyen módszerekkel értétek el, hogy emberek vásároljanak az oldalatokon?



2021. szept. 1. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Mondjuk olyan terméket vagy szolgáltatást kell árulni amire kapnak az emberek.

Akkor már csak egy pofás oldal kell és meghirdetni az elején itt ott amott...

2021. szept. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Parszor hirdettem Facebook altal, utana feladtam es bezartam az egeszet
2021. szept. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%

Kevés termék vagy 1 termék esetén nagy jó termék kell, aminél van piac és aminél kevés a konkurencia. Ami kb abból él hogy meglátja a vevő a hirdetést és "wáo, ilyet még nem láttam, kell nekem és azonnal megveszi".. aztán kiég a termék és kereshetsz újat.


Én vagy 15-20 terméket teszteltem le (ami külföldön ment), ezekből veszteséggel szálltam ki a végén. Fizetett hirdetés mocsok drága volt. 25 Ft alá nem sikerült levinni a kattintási költséget, max cikkeknél, onnan meg nem mentek tovább az emberek. Meg utólag tudom, hogy a termékek is gagyi kínai sz@rok voltak.. nem volt rá igazi kereslet, nem volt miért megvennie az embereknek.



Most átálltam a tömegtermékek jutalékos értékesítésére és fizetett hirdetés helyett inkább a lassabb keresőoptimalizálással próbálkozom. Eddig több sikert könyvelhetek el ezzel, mint ez egész fizetett hirdetéses webshopozással együtt és jobban is élvezem, hogy jön a pénz, minthogy megy napi szinten a hirdetésekre.

2021. szept. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
Ahoz hogy tanácsot tudjak adni látnom kellene a honlapot,esetleg ha szépen kérlek tudnál küldeni egy linket?
2021. szept. 3. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Van igény rá? Felmérted a piaci helyzetet? Kik a célközönséged? Miket fogsz árulni?
2021. szept. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Húúú, mennyi üzletember van itt! Sírok a sok jó ötlettől meg kérdéstől.
2021. szept. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Legjobb, ha egyik termékedet látják valami híresebb embernél.
2021. okt. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!