Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyit keres egy kezdő...

Mennyit keres egy kezdő tetováló kb Budapesten?

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon sokmindentől függ, alkalmazottként dolgozol-e egy üzletben, vagy mint vállalkozó, van-e saját vendégköröd vagy tudsz-e hozni embereket, de nem akarlak elkeseríteni, szerintem kezdőként 80-100 ezernél többet nem nagyon viszel haza.
2010. aug. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tetoválásonként 2-5 ezret visz haza kezdőként, aztán később persze többet is.
2010. aug. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Abszolult kezdőként, szalonban eleinte, mint alkalmazott.
2010. aug. 31. 08:39
 4/7 anonim ***** válasza:

Abszolut kezdőként?

De tetoválni azért tud, nem?

2010. szept. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Persze,hogy tudok. Csak most fejeztem be a tanfolyamot. Azért érdekel.
2010. szept. 6. 20:57
 6/7 anonim válasza:
Kezdőként semmit föleg h sztem a a tanfolyam nem ér semmit(mondom sztem)Egy nevesebb tetoválot sem ismerek aki tanfolyamot végzett volna vagy egyböl szalonba kezdte fizuért!
2011. márc. 3. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Barátom! Én is az szerettem volna lenni, de elbasztam az életem. Műveszeti középiskolába jártam általános suliban 8évig rajzszakkör. 40 000ért rajzoltam A3 papírra kutyakozmetikába/ rajzot. Én azt tanácsolom neked hogy ne a pénz miatt vágj bele, hanem azért mert szereted érdekel a művészet.Sok sikert kívánok az életben!
2013. aug. 23. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!