Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Weboldalak készítése egyéni...

Weboldalak készítése egyéni vállalkozóként?

Figyelt kérdés

Másodállásban vállalható szerintetek ilyen, hogy egyéni vállalkozóként készítek megrendelésre egyszerűbb weboldalakat esetleg webáruházakat?


Például egy sima, max pár oldalas weboldal elkészítését mennyiért vállalnak manapság?



2021. szept. 28. 20:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

Persze, totál belefér. Jó pénzt lehet vele keresni.


Én egy olyan webshopra amiben csak 5 darab terméket szerettem volna árusítani, arra kaptam ilyen 270.000-300.000Ft körüli árajánlatot több helyről is. Igaz te nem webshopot írtál hanem weboldalt de szerintem nem sokkal olcsóbb egy weboldal sem. Szóval hajrá!:)

2021. szept. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszi :)


Konkrétan olyan oldalakra gondoltam, amik csak pár oldalból állnak és nem kezelnek adatbázist. Például egy cégnek a bemutató oldala semmi más. Bár ha azt nézzük egy ilyet mennyi idő alatt lehet összedobni (1, max 2 nap) akkor még 50 ezerért is megérné.

2021. szept. 28. 20:52
 3/14 A kérdező kommentje:
De azért szívesen hallgatnék meg webfejlesztőket is, hogy ők milyen weboldalat és mennyiért csinálnak.
2021. szept. 28. 20:53
 4/14 anonim ***** válasza:
63%
Amire te gondolsz azok 20-50 között mozognak, persze akkor ha rendesen lekódolt, nem wordpresses kattintgatott szar. A komolyabb webshopok 200-tól több millióig mennek, attól függ mennyi php és javascript kódot használ, mennyire bonyolult. Nekem nem ez a fő profilom, de csináltam párat régebben és jó pénzt lehet vele keresni, csak tudni kell kinek van igénye ilyenre és hogyan add el magad.
2021. szept. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Ja és az se hülyeség ha beszállsz egy webes profilú cégbe alvállalkozóként, és ők adnak neked munkát. Persze így levonják a részüket, viszont a kapcsolatépítéssel nem kell foglalkozni.
2021. szept. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#5 Ez sem rossz ötlet.
2021. szept. 28. 22:59
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
milliókat lehet vele kaszálni, nagyon megéri
2021. szept. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Webfejlesztőként ajánlom, hogy amíg az adatbázis gondot okoz, addig ne kezdj bele. Statikus oldalakat bármelyik középiskolás össze tud rakni, akit kicsit is érdekel a téma.
2021. szept. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#8 Adatbázis sem okoz igazából gondot. Anno suliban 2-3 tanóra alatt össze dobtunk egy minimális dizájnnal rendelkező webáruházat, szóval gondot nem okozna. Inkább az okozna kissé gondot, hogy az üzemeltetési részében (szerver, stb) nincs tapasztalatom.
2021. szept. 29. 11:54
 10/14 anonim ***** válasza:
72%
A szerverüzemeltetés egy külön szakma, általában nem a webfejlesztő feladata.
2021. szept. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!