Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Melyek azok a területek, ahol...

Melyek azok a területek, ahol a legkevesebb anyagi befektetéssel IS lehet vállalkozni?

Figyelt kérdés
Az informatika az egyik ilyen?

2021. okt. 24. 23:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
szépségipar. pár milliós befektetéssel, havi többmillió is simán bejön
2021. okt. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ha van ilyen terület, akkor mindenki elkezdi csinálni és máris nem fog működni.
2021. okt. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
8%

ez ilyen kommunista időkből ránk maradt dolog, hogyha kezdeni akarsz magaddal valamit akkor mindenképpen vállalkozni kell


nem kell


vállalkozni akkor érdemes, hogyha az összes alternatív befektetési módot már olyan szinten kiépítetted, hogy nem okoz neked problémát mondjuk elveszíteni akár 10 millió forintot

2021. okt. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
:)) mihez ertesz? :) Egy pek nem fog microsoftot csinalni...
2021. okt. 25. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
ételfutár.
2021. okt. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Legyél kócs
2021. okt. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
95%

Az, ahol a szellemi tőke adja az alapot :)


Pl nekem szaktanácsadó cégem van, ez saját, csak az én tudásom hajtja, és 1M felett keresek. Illetve társtulaj vagyok egy szoftverfejlesztő cégben ahova szinten csak a kft kezdotoke kellett, a tobbit támogatások fedezték mert jo volt az otlet. Egy másik szakpolitikai céget épp nemsoká alapítunk, de már van befektető.

2021. okt. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
96%
Egyéni vállalkozóként nekem spec. egy szál laptopra van szükségem, internetre, meg a tudásomra.
2021. okt. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
#8: hát csak az nem vállalkozás :) ugyanúgy a munkaidődet adod el, mint egy alkalmazott, csak cserébe nincsen TB-d, nyugdíjad, és egy rakás jog ami a bejelentett alkalmazottakat megilleti
2021. okt. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
96%

9: Vállalkozás, csak nem olyan értelemben, hogy van egy cégem meg alkalmazottaim, hanem egyedül tolom a szekeret. És miért ne lenne tb-m? :D Katás vagyok, van tb-m, mondjuk halkan megjegyzem, nem tudom, minek, mert minden szarért magánba kell járkálni, ha ellátást is akar az ember.

Nyugdíja szerintem az alkalmazottaknak se lesz már, legalábbis annyi nem, amiből megélni is lehet, max valami alamizsna. Ellenben a legtöbb alkalmazottnál többet keresek, ezért tudok róla magam gondoskodni :)

Az utóbbi években én annyi hátrányt tapasztaltam, hogy szabi esetén bevételkiesés van, de ez még sosem jelentett problémát, belekalkulálom előre. Ugyanakkor feleannyit dolgozom, mint egy átlag alkalmazott, jóval több pénzért. Szerintem jó deal.

2021. okt. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!