Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi kell ahoz hogy kereskedő...

Mi kell ahoz hogy kereskedő legyek?

Figyelt kérdés
Eljátszottam a gondolattal, hogy "kofa", kereskedő legyek. Amire én gondolok ezalatt: terlmelőktől (házhoz elmenni, megvenni, nagybani piacon, más piacokon) megvásárolni az árut (gyümölcs, zöldség, virág) és haszonnal eladni piacon, esetleg más magánszemélyeknek. Tehát nem én termeszteném az árut, hanem felvásárolnám, ahogy ez szokott menni (gondolom). Ezt teljes állásként gondoltam, szóval nem maszek és nem kiegészítésként, hanem teljesen legálisan, bejelentve stb. Mi kell ehez? Gondolok itt okmányokra, emgedélyekre. Valaki egész pontosan letudja írni a menetét ennek és a részleteket? (Österlmelői, vállalkozó engedély, termelői engedély), ha esetleg gyümölcsöt, zöldséget árulnék, ahoz kell valami plusz engedély, lévén élelmiszer? Ilyesmire gondoltam. Mindent, részletesen, ha valaki jártas ebben és szándékozik segíteni. A válaszokat előre is köszönöm!

2021. okt. 26. 18:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!