Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mit gondoltok/elítélitek azt...

Mit gondoltok/elítélitek azt az embert aki lovakat vásárol, majd edzővel betöreti és háromszoros áron eladja versenylóként?

Figyelt kérdés

2021. nov. 4. 11:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
Leszarom.
2021. nov. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha erre ebben a formában van kereslet, akkor nyugodtan csinálja, egész egyszerű formája a profitgenerálásnak.
2021. nov. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem látom, hogy ez mitől lenne elítélendő.
2021. nov. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Én sem tudom részletesebben, de így megy. Több ezer eurókat keres fél év alatt. A lovardában látom, csak az bosszant, hogy nem is ért a lovakhoz, csak hozza és viszi.
2021. nov. 4. 12:20
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi ezzel a gond? Ő adja a tőkét, ő vállalja a kockázatot és kifizeti a közreműködőket. Ebben nincs semmi rossz.
2021. nov. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

"Több ezer eurókat keres fél év alatt."

Ez nem nagy pénz, ma már a bérminimum is több ezer euró fél év alatt.

2021. nov. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
XD hat eleg nehez modjat vaalsztja a penzkeresesnek de semmi gondom nincs vele
2021. nov. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem egy lovat vesz egyszerre. Havonta ezer eurója jön belőle minimum. Fél év alatt 3 lóval kereshet már 18ezret tisztán. Ki keres ennyit MO-n pusztán azzal, hogy megvan a személyisége, hogy ilyenbe belekezdjen?
2021. nov. 4. 12:41
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Ezer euro/hó, fél év alatt hogy lett ebből 18ezer euro?

Ez csak színtiszta irigykedés szerintem konkrétumok ismerete nélkül.

Levontad a beszerzési árat, a ló tartásköltségeit, a tréner bérét, a lovarda bérletet, az istálló költségeit, takarmányozást, szállítást stb?

2021. nov. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Igen levontam. Nem irigykedek. 3ezer euróért vásárol fiatal tenyésztett lovakat, belovagoltatja edzővel, majd 10 ezer euró körül árulja. Ezer eurót vontam le a plusz költségekre. A belovagoltatás ára egy hónapban 300eu. És ezt megcsinálja fél év alatt 3 lóval. De oké akkor ne 18ezret vegyünk, hanem 15öt. Ott van, nem?

Viszont lehet utánakérdezek az edzőnél, hogy pontosan így megye. De ezek a kiadások biztosak.

2021. nov. 4. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!