Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Melyik székhelyszolgáltatót...

Melyik székhelyszolgáltatót ajánljátok? Olyan kéne ami egyben könyvelő és adótanácsadó is.

Figyelt kérdés
2021. nov. 16. 09:27
A kérdező szavazást indított:
htp:/szekhelyekhu/?gclid=CjwKCAiAp8iMBhAqEiwAJb94zxLPgDHPyxnv6BTm10m87spmj943_SSgQrMNorFrmqG1GWe-l7fi8xoCk90QAvD_BwE
htps://cegjegyzohu/szekhelyszolgaltatas/?gclid=CjwKCAiAp8iMBhAqEiwAJb94zw77ig_FyxNewuHZ6giT3o1N04t-310yMiFxJMEtPL6baY5PsCxy2xoCnEkQAvD_BwE
htps://szekhelyszolgalatnet/?gclid=CjwKCAiAp8iMBhAqEiwAJb94z3NZHIcl5x_nE7BBs_TUGJSXo4NIrZrW3bIWoo9ZtehU4ruyYKYqBxoCK3UQAvD_BwE
htp://escwesthu/index.php/szekhelyszolgalat?gclid=CjwKCAiAp8iMBhAqEiwAJb94zwgGNf3HS_Y0qhgAwUfxdN8_cYKCal28HDQHQ1r4fcR3jSuuadUTpRoCcQ8QAvD_BwE
htps://logoszcegcsoporthu/szekhelyszolgaltatas
htps://szekhelyorg/a-nav-altal-is-elfogadott-torvenyes-szekhelyszolgaltatas.html
htp://szekhelyszolgaltatascom/
htps://szekhely-szolgaltatashu/legolcsobb-szekhelyszolgaltatas
htps://szekhelyszolgaltataseu/
htps://topcegalapitaseu/szekhelyszolgaltatas/
 1/10 A kérdező kommentje:
2021. nov. 16. 09:27
 2/10 A kérdező kommentje:
2021. nov. 16. 09:28
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekünk két cégünk van székhelyszolgáltatónál, az egyik csomádon, a másik újlengyelben. Én nem ajánlom azt, ami egyben könyvelő, adótanácsadó is, jobb ha ezek a dolgok szét vannak választva.
2021. nov. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi. Én addig azt hitem ez a legjobb, de új vagyok, eddig nem volt még vállalkozásom. Most se kéne, de olyan tevékenységet végzek amihez kötelező. De nem is vagyok igazi vállalkozó, nem kell vállalkozási terv, lényegében munka, ami után adózzni kell.


Mi az oka hogy nem javaslod ezeket külön?


A fő oka a székhelyszolgáltatásnak, hogy vidéki vagyok s most a virus miatt ritkán járok haza, és úgy tudom komoly gond ha egy a navtol küldött levelet nem veszek át.

2021. nov. 16. 10:04
 5/10 A kérdező kommentje:
"Én addig azt hitem ez a legjobb," mármint az ha egyben van minden egy cégnél.
2021. nov. 16. 10:04
 6/10 anonim ***** válasza:
A nav nem küld postán már levelet, 99%-ban minden elektronikusan, ügyfélkapun megy. Azért nem szerencsés ezeket egy kézben tartani szerintem, mert az ilyen székhelyszolgáltatók legtöbbször nem annyira kkv specializáltak, nem feltétlenül kapsz dedikált könyvelőt, stb stb. De ez csak az én tapasztalatom, lehet neked vagy másnak jobban bejön így, én nem akarlak egyik irányba sem terelni.
2021. nov. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hogy tudom megnézni hogy egy könyvelő dedikált e? Illetve eleve hogy tudok dedikáltat keresni?
2021. nov. 16. 10:51
 8/10 anonim ***** válasza:
A dedikált könyvelő azt jelenti, hogy az irodánál van kijelölve egy könyvelő, aki a te ügyeiddel foglalkozik. Neked elég csak vele kontaktolnod, nem az van, hogy azzal kell beszélned, aki épp bent van, ráér, stb. Sok ilyen helyen tapasztaltuk azt, hogy nincs a cég mellé kijelölve állandó könyvelő, hanem dolgoznak könyvelőként 2-3-an az irodán és mindig az csinálja a dolgaidat, aki épp ráér. Ez több szempontból sem szerencsés.
2021. nov. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ja értem már, azt hittem ez valami minősítés. De ha keresek egy könyvelőt az is lehet valami cég akinek több embere van, nem?
2021. nov. 16. 11:08
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet persze, de ott általában úgy vannak osztva az ügyfelek, hogy mindenkivel mindig ugyanaz foglalkozik.
2021. nov. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!