Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen nagykereskedések és...

Milyen nagykereskedések és gyártók árulnak előre csomagolt szendvicseket vállalkozásoknak?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy szendvicsezőt nyitni. Még eléggé a tervezés fázisában vagyok.

Van szakács képzettségem, de előre csomagolt szendvicsekkel szeretnék kezdeni. Így lazábbak az előírások és egy forgalmas, pörgős helyet néztem ki magamnak ahol ezt értékelnék az emberek. Később én magam gyártanék valamivel egyedibb szendvicseket, utána szeretnék hamburgereket és meleg ételeket is forgalmazni. A meleg ételeket még nem találtam ki, szeretnék valami egyediséget belevinni a dologba. Egyelőre az előre gyártott szendvicsekre fókuszálok.



#szendvics #Üvegtigris #előre gyártott szendvicsek #élelmiszer nagykereskedés #semmiképp sem South Parkos szendvics
2021. nov. 25. 20:06
 1/3 A kérdező kommentje:
Ui.: Egyelőre úgy találtam meg a gyártókat hogy a boltban vett szendvicsek csomagolásáról lestem. A google valamiért ebben nem igazán a barátom, általában kis kereskedéseket vagy néha nagykereket dob ki. Persze lehet ezzel a módszerrel kell eljutnom a gyártókhoz de ha valaki többet tud a dologról akkor örülök az infóknak.
2021. nov. 25. 20:16
 2/3 anonim válasza:
Debrecenben van egy cég, a nevét nem tudom,de anno a boltba onnan hozták. Sajnos csak ennyit tudtam hozzá tenni
2022. szept. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Tudok mást is, Debrecenben a fanfango étterem is készített előre pl rántotthúsos szendvicseket. Szóval nem csak gyartótol,hanem étteremtől is érdeklődhetsz
2022. szept. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!