Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » NAPPALI TAGOZATOS hallgatóként...

NAPPALI TAGOZATOS hallgatóként nincs kötelező járulékfizetés. Akkor is így van, ha PASSZÍVON vagyok?

Figyelt kérdés
2010. szept. 7. 13:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ. Szerinted milyen jogviszonyban áll be a kötelező járulékfizetés nálad? tudnom kéne hogy válaszolhassak nem mindegy hogy ev-ről vagy társaság tagjáról beszélünk-e
2010. szept. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezt szeretném megtudni Én is. EV-it szeretném kiváltani és a köv.félévem valószínű passziváltatom.

Ennyit találtam erről a TVSZ-ben:

"Jogszabály alapján a hallgatói jogviszonyon alapuló egyes jogok és kötelezettségek – pl. GYES, társadalombiztosítási ellátás, kártérítési-anyagi felelősség stb. – a hallgatói jogviszony szünetelése alatt is megilletik, illetve terhelik a hallgatót, de a szünetelés időszaka alatt a hallgató nem részesíthető a hallgatói jogviszonnyal összefüggő pénzbeli vagy természetbeni támogatásban."


Valaki segítsen!:(

2013. jan. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!