Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hol találtál üzlettársat/befek...

Hol találtál üzlettársat/befektetőt?

Figyelt kérdés

Szeretnék belekezdeni egy saját vállalkozásba, de a megvalósításban nem értek minden részlethez. Pontosabban ez egy szolgáltatás lenne, van hozzá kezdőtőkém is, meg is tudnám csinálni, de a pénzügyi, jogi, forgalmazási, stb. részekhez már nem értek.


Aki hasonló helyzetben volt, hol keresett egy második személyt? Egyáltalán társultál valakivel? (Rokonokkal nem megoldható, mert ők sem értenek az ilyesmikhez.)


2022. jan. 3. 08:49
 1/6 anonim ***** válasza:
6%
Tinder
2022. jan. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

"de a pénzügyi, jogi, forgalmazási, stb. részekhez már nem értek."


Ehhez nem üzlettárs meg befektető kell, hanem könyvelő, ügyvéd, szakember, aki jó pénzért áthidalja neked ezeket a problémákat.

2022. jan. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Fel kell keresni erre szakosodott ügyvédet, könyvelőt.
2022. jan. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 xswerdy ***** válasza:
100%
a "forgalmazási" alatt szerintem azt érti, hogy az adott szakmához nemigazán ért. Ügyvédet, könyvelőt nyilván keresni kell, és megbízni. Az adott szakmához értő embert viszont be lehet vonni társtulajdonosként is, de alkalmazottként is. A nagy kérdés, hogy ezt hol találja meg. Ezt pedig nem könnyű megválaszolni, így a konkrét szakmát nem ismerve. Próbálj meg olyan fórumokon mozogni (rendezvények, netes csoportok, akár facebook), ahol az ilyen emberek eszmét cserélnek.
2022. jan. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

És miért is társulna vele valaki aki ért a szakmához?


Mondok jobbat,


Szakmához értő beleteszi a tudását és a kérdező mit tesz bele? Csak a pénzt? az édeskevés.

2022. jan. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Maga az ötlet, amit meg szeretnék valósítani, majdnem teljesen kész, kb. 8 hónap alatt készítettem el. Csak hobbiprojektnek indult, de szerintem jól sikerült, hatékony, letisztult és egyszerű felülettel rendelkező webapp - vagyis egy alkalmazás, amit böngészőn keresztül tudsz elérni.

Mint a leírásban is szerepel, ez egy szolgáltatás, meg tudom (/tudtam valósítani), vannak hozzá még további ötleteim, amikkel tovább lehetne fejleszteni.


Ez egy szolgáltatás lenne vállalatoknak (kis-, közép- vagy akár nagy).

Tőkém annyi van, hogy elég a vállalkozás elindításához, és működéséhez, kb. fél évre... Éppen ezért írtam ki a kérdést, hogy ki hol talált befektetőt, üzlettársat valamely leírt területhez, ezzel is valamennyit spórolva, ameddig beindulna a vállalkozás.


Hiába próbáltam keresni, vagy olyat találtam, amin a legfrissebb hírdetés 1.5 éves volt, vagy semmilyet...

2022. jan. 3. 21:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!