Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Vállalkozás indításakor, volt...

Vállalkozás indításakor, volt aki így érzett?

Figyelt kérdés

Egyedül alapítottam egy Kft-t, szóval társam nincs aki besegítene. Azonban azóta elég rosszul alszom, sokáig fent vagyok és csak éjjel 1-2 órakor tudok elaludni, viszont onnantól már alszom amennyit kell.

Sokat agyalok azon, hogy mi lesz hogy lesz, tudom e majd csinálni.Mivel ez az oldal egy online, hírekkel foglalkozó oldal lesz elég sok a feladat.Egyedül csinálom a marketinget a cikkírást és mellette van egy 8 órás bejelentett munkám.Szerencsére a bejelentett munkám mellett, van bőven időm az oldallal foglalkozni.Viszont fizetésem több mint a felét elköltöm különböző dolgokra melyek kellenek a vállalkozáshoz.Képek, hírek tárhely stb.

Valaki volt már így, hogy annyira foglalkoztatták a dolgok, hogy nem tudott pihenni?Hogyan lendült tovább a nehézségeken?Milyen látásmódra lesz szükségem, hogy megmaradjon a régi nyugodt életem, mellette pedig sikeresen üzemeltessem a vállalkozást?



2022. jan. 10. 11:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%

Mit éreztem? Fing szagot és verejtéket.

Nem való neked a vállalkozói lét. Nincs helye sem az érzelmeknek, sem a keveredésnek.

2022. jan. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az érdekelne mégis milyen vállalkozásban utazol.
2022. jan. 10. 12:55
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Alkalmazottak felvételével könnyebb lenne.
2022. jan. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Fizetésed fele elmegy ilyen dolgokra? Tárhely pl. van ingyen is, lásd Netlify.
2022. jan. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%

akkor kellett volna rá vállalkozás, ha van bevétele az oldalnak és kezdetben akkor sem kft.


Bár azt nem értem, hogy te mire tudod a fizetésed felét elkölteni?


Ha minden hírhez egy képet veszel, akkor sosem leszel nyereséges.

2022. jan. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ha kivámcsi vagy rá mire megy el a fele fizetésem, akkor elmondom. Jogvédett képek 700 db 140.000+áfa.gettyimages-t meg se nezd:). Mert nem úgy van csak, hogy google aztán letöltöd. Es mire van a bevetel? Hogy adozol belole? Mivel van bejelentett 8oras munkam, a kft uzemeltetes ingyenes. Latom a koroszkodes az megy, a temahoz meg nem konyitasz. Kulonben sem azt kertem h okoskodj.
2022. jan. 10. 18:59
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem kell megvenned a jogvédett képet, ha feltünteted a forrást. Spóroltam neked 140k-t minden hónapban. Szívesen.


Tárhelyre pedig ott a Netlify.

2022. jan. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#4 esnek. Egy híroldalnak nem használhatsz 500mb os tárhelyet pláne nem alap tárhelyet. Oda kakaó kell, hogy ne akadjon az oldal és gyorsan tötlsön be akkor is ha éppen 5000 látogató van.
2022. jan. 10. 19:02
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem használhatsz fel csak úgy képeket hiába jelölöd meg a forrást. Skkor miből élne a sok szabadúszó tudosító? Egy valaki megveszi több ezwr ember meg odaírja, hogy gipsz jakab aztán üdv?:) ez nem így működik.
2022. jan. 10. 19:04
 10/13 anonim ***** válasza:

Ne hallgass a kretén tanácsokra kérdező. Természetesen meg kell jelölni a forrást is(vagy nem, ha olyan a megállapodás) , és a jogdíjat is meg kell fizetned a képekért. Aki egy ilyet kinyög, hogy ingyen lehet kitenni képeket, az valszeg k*urva hülye ehhez.


És teljesen valid, amit mondasz, rengeteg a kétség, az agyalas, de ettől leszel vállalkozó nem pedig egy droid alkalmazott. Tedd bele a melót, a gondolkodást, a siker pedig jönni fog, hajrá!!


Ne fslejtsd el befektetni a megkeresett pénzed egy részét.

2022. jan. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!