Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan tudom eladni saját...

Hogyan tudom eladni saját termékem?

Figyelt kérdés

Szeretnék plusz bevételhez jutni munka mellett, ezért saját (elektronikai) terméket terveztem. Ha megvan az összes engedély (pl az EC engedély), akkor mi kell ahoz hogy 100-1000-10000 stb mennyiségben értékesítsem is azt az EUn belül?

Próbáltam nézni vállalkozási formákat, de nem nagyon értem a jogi szöveget.

Az lenne az alap elképzelés, hogy én csinálom a szellemi dolgokat, és egy ismerősöm/barátom szolgáltatná a tőkét a gyártáshoz, engedélyekhez stb, szóval mondhatjuk mindenhez.


Mit ajánlotok, mi lenne a legésszerűbb? Köszönöm a válaszokat!



2022. jan. 12. 21:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenképp könyvelőt keress fel ilyen kérdésekkel, én is azt tettem mikor árultam.
2022. jan. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Könyvelő tud segíteni benne, hogy milyen vállalkozási formában érdemes csinálni és hogy annak milyen engedélyezési és egyéb követelményei vannak. Ami esetleg nem az ő területe (pl. vám ügyintézés), abban is tud segíteni, hogy kivel, hogyan tudod megoldani.
2022. jan. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!