Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek van még értelme...

Szerintetek van még értelme kriptó automatába fektetni?

Figyelt kérdés
Kipattant a fejemből az ötlet milyen jó lenne, ha emberek tudnának készpénzért kriptót vásárolni és oda vissza. Szóval rákerestem van e ilyen automata, és azt láttam Budapesten már van 16, és vidéken még több . Ez már így egy olyan piac, hogy esélytelen rá betörni, vagy ha van pár millióm, érdemes lehet egy ilyen ATMet vásárolni?
2022. jan. 25. 14:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"vagy ha van pár millióm"


na ezen jót röhögtem.

2022. jan. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%

:)) par millioval kripto automataba :))

A ceget ami kell hozza nem tudod elinditani "par" milliobol :))

2022. jan. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Milyen cég kell hozzá? Én azt láttam, hogy 3-6000 dollárba kerülnek ilyen készülékek. Gondoltam megrendelem és kihelyezem valahova ahol még nincsen.
2022. jan. 25. 14:31
 4/11 anonim ***** válasza:
Azzal kezd hogy nezz utana hogy milyen cegre van szukseged ehhez, milyen vegzettsegre van szukseged... Nem ugy megy ez hogy veszel egy automatat es kirakod... 2 milliobol ilyen profilu ceget inditani se lehet...
2022. jan. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Oké, hol lehet erre információt találni? Miért kell hozzá végzettség?
2022. jan. 25. 14:36
 6/11 A kérdező kommentje:
Egyébként ha készpénzt tesz be valaki ilyen automatába, és úgy vesz ki kriptót, akkor azt tudja ellenőrizni bármilyen állami szerv?
2022. jan. 25. 14:40
 7/11 anonim ***** válasza:
34%
Nagyon messzirol indulsz ha ezekre a kerdesekre nem tudod egyertelmuen a valaszt. Szerintem tanulasba fektess, nagyon nem vagy kepbe
2022. jan. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Amíg arról nincs semmi fogalmad hogy milyen jogi háttérrel kell rendelkezni ahhoz hogy ilyen üzemeltethess szerintem felejtsd el. Nem véletlen, hogy ezeket az automatákat nem ilyen macskajancsik üzemeltetik akinek van egy pár millió összekuporgatott pénze.
2022. jan. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi valami hasznos választ azért kaphatok sértegetés helyett, hol kell elindulni? Mit guglizzak, hogy ezeket az információkat megtaláljam?
2022. jan. 25. 15:18
 10/11 anonim ***** válasza:
Google: hogyan kell hasznalni a googlet
2022. jan. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!