Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Akinek van Google boltja...

Akinek van Google boltja (ahol lehet értékelni a vállalkozást, véleményt írni és ezáltal hirdetni is) tudna segíteni?

Figyelt kérdés

Kitöltöttem mindent, és a végén kért a hitelesítéshez egy aktiváló kódot, amit elvileg 14 munkanapon belül postáznak ki a székhelynek megadott címre.


Nos, ez nem történt meg. Tudnátok segíteni ebben? A Google hirdetés miatt elég fontos lenne, hogy ezt az oldalt létre tudjam hozni.



2022. febr. 4. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 éve várom a levelet, google többször is ígérte, hogy megjön, sosem jött...
2022. febr. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1 Hát ez fantasztikus hír.... :/ Nekem egyelőre csak 3 hónap telt el, de nem gondoltam, hogy ez évekig is tarthat


Hogy vetted fel velük a kapcsolatot?

2022. febr. 4. 09:20
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Supportnak írtam. De én már elengedtem, lemondtam róla. Nekem nem ér annyit, nagy szükségem nincs rá szerencsére, ezért nem is fektettem túl sok energiát bele.
2022. febr. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én háromszor kértem ki a kódot. A harmadik 1 hónap alatt megérkezett.
2022. febr. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En írtam nekik levelet, es lefotoztam hogy enyem a cég. (személyi, papírok amiken a cég az en nevemre szól) Küldtek kódot e-mailben.
2022. febr. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!