Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » A szüleim miért ennyire...

A szüleim miért ennyire spórolósak?

Figyelt kérdés
Közel 30 éve biztos vállalkozása van apámnak havi 1-3 millió ft bevétele van(ebbe már nincs benne a kiadások).Van 100+millió tartalék,8 ingatlan a környéken,de ő 23 éves szakadt autóval jár,olcsó ruhákat hord,.Igazából nem költ semmire,1 évbe 1szer elmennek anyámmal valahova nyaralni belföldre 2-3 napra.Őszerinte nagyon meg kell fogni a pénzt,mivel vállalkozók vagyunk.Én is a vállalkozásban dolgozom,nincs fizetésem,de ha kell valamire adnak.Most autó kellet,max 1 milliót szántak rá.(lett belőle egy 18 éves Ford Focus).Más minimábéres emberek látsztra jobban élnek.Normális ez,ahogy apámék élnek?
2022. febr. 9. 20:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Egy generacio felepiti egy hasznalja egy lerombolja. Gondolom te nem epited tovabb majd ami rad marad :)
2022. febr. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%
"Nem attól vagy gazdag hogy mennyit költesz el, hanem attól hogy mennyit tudsz megtartani."
2022. febr. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
62%
Azért van nekik, mert nem szórták el. Ilyen egyszerű.
2022. febr. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Én 8 ingatlan után már tuti nem dolgoznék, maximum 4 órában. Kiadnám albérletbe. De én se költekeznék feleslegesen, ruhára meg kocsira főleg nem. Kit érdekel. Kajából biot vennék, ennyi. Lógatnám a golyóimat egész nap, meg sportolnék.
2022. febr. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%

“Én is a vállalkozásban dolgozom,nincs fizetésem”

Ennyire ne legyél már hülye

2022. febr. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
Nincs azzal semmi gond. Majd Te lerendezed a maradékot.
2022. febr. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
45%
Legalább nem szálltak el maguktól. Van nálatok fölvétel?
2022. febr. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

#7 gondolom az alkalmazottakat se fogják megfizetni, ha maguktól is sajnálják.


Kérdező: dolgozol ás nincs fizetésed? Akkor mondj föl, mert ez egy rabszolgatartó munkahely.

2022. febr. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%

Nálunk is megvan a 8 ingatlan plusz amiben lakunk 2003ban gyártott autoval járok.

Elvisz biztonsággal oda ahova kell nem robban le. Nincs extrém drága ruhám, se draga mobil telefonom, ellenben ha elüt a villamos és levágja a lábam és többet nem tudok dolgozni a 2 gyerekemet akkor is fel tudom nevelni.


És nem érdekel hogy az alberlomnek 2 darab új BMW-je is van a másik most vett új audit és egy skodat, ők így döntöttek, én meg úgy.


Hát apad is így van vele, azért van ingatlan meg megtakarítás mert így gondolkodik.

2022. febr. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A szüleim miért használnak ki?

Miért néznek hülyének?

Szeretnek engem egyaltalán?

2022. febr. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!