Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen egyedi tevékenységeket...

Milyen egyedi tevékenységeket ismertek, amikhez nem kell komolyabb dokumentáció / tanúsítás?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm aki konténerezik, és azokhoz gyártanak lakatos szerkezeteket, illetve telepítik is.


Én gondoltam autókhoz gyártanék mechanikus ajtóbecsapás gátlót / ajtózárót például haszongépjárművekhez, amiknek ilyen "csapkodós" az oldal / hátsó ajtaja.


Az úgy beleütöközne valamibe?

Vagy műszaki átalakításnak minősülne?


Másvalamit ismertek ami ilyen egyedi tevékenység lenne? Példákat kérnék.


Köszönöm!



2022. febr. 16. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Bármi ami nem komolyabb elektronikai vagy mechanikus eszköz, fogyasztási termék, kozmetikum, vegyszer.
2022. febr. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szóval annyi minden van, amiről ezt elmondható, de ha mi azt írjuk hogy kissámli, azzal te előrébb vagy?
2022. febr. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A kissámlival nem, csak, ha olyasmit írtok ami nem annyira közismert.
2022. febr. 16. 11:42
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
Ahha. tehát azt várod hogy valaki a tuti üzleti ötletét nyújtsa át neked ezüsttálcán és csináljon ezzel konkurenciát. Érdekes elképzeléseid vannak a világról.
2022. febr. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

"Ahha. tehát azt várod hogy valaki a tuti üzleti ötletét nyújtsa át neked ezüsttálcán és csináljon ezzel konkurenciát. Érdekes elképzeléseid vannak a világról."


Te meg főállású kötekedő vagy?


Ne írtam ilyet! Reméltem, hogy van itt olyan aki a kreativitásából él, és járatosabb a bürokráciában, dehát tévedtem...

2022. febr. 16. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!