Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi kell ahhoz hogy saját film...

Mi kell ahhoz hogy saját film produkciós irodát nyissak?

Figyelt kérdés
Vagy mi az... Nem tudom a pontos megnevezést, a lényeg annyi, hogy szeretnék saját filmeket, de nem más fennhatósága alatt, tudom, hogy nyilván kell hozzá nem kevés anyagi háttér, nem is most készülök erre, de tudni szeretném, hogy milyen előkészületek kellenek hozzá, a sulin kívül, és mik a jogi megkötések. Kisfilmekből van már egy pár, de szeretnék olyan tipic hivatalos film kiadónak tűnni. Tudjátok a film elé beszúrni azt a kis videót. Mint pl a Dolby-nak ... Stb-nek. Az a picike kis videó ami mutatja a film készítőjét.

2022. márc. 7. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Kell egy ceg es egy brand, de akar most is betehetsz a film ele barmit... Youtubeon sok csatorna videoja elott is ugyanez van...
2022. márc. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
50%
Pénz.
2022. márc. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%

Sok szerencse, rengeteg pénz, kiváló megérzések, befolyásos barátok, komoly üzleti kapcsolatok, tehetség, ........ na és még több pénz.

Szerintem az ilyesmik elengedhetetlenek a filmiparban. ;)

2022. márc. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
70%
Három dolog: Pénz, pénz és pénz.
2022. márc. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!