Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Pékséget vagy cukrászdát...

Pékséget vagy cukrászdát érdemesebb nyitni?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 5. 11:01
A kérdező szavazást indított:
Pékség
Cukrászda
7 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
egyiket se
2022. ápr. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%
Minden nap egy kiflit/pek sutemenyt siman meg tudok enni, de minden nap biztos nem birnek cukraszdabol sutit enni
2022. ápr. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Cubina ***** válasza:

Amilyen drágák lettek a sütemények, már szinte luxusnak számít a cukrászdába járás, ráadásul meg is lehet unni egy idő után a sütiket. Nekem is van egy kedvencem, de csak egy hónapban egyszer veszek, annyi elég belőle. Pékárut viszont szinte mindenki fogyaszt minden nap. Egy sütemény árából kap egy kiló kenyeret az ember, persze attól is függ, milyen kenyér és milyen sütemény.

Viszont egy-két vajas, sonkás vagy akár üres kiflivel jól lehet lakni, és az olcsóbb is, süteményekkel viszont nem lesz tele a gyomor.

A sütemény már másnap száraz (cukrászdában dolgoztam) és azt kell ráerőltetni a vevőkre kicsit olcsóbban, hogy ne legyen ráfizetés. Be is zárt a Cukrászda, ahol dolgoztam, mert a végén hiába hozott a főnök mindenből csak egy-kettőt, azt se vitték el. Másnap szárazan meg pláne nem.

Viszont egy jó kenyér napokig friss marad, és sok mindent lehet belőle csinálni, sok mindenhez lehet enni.

Prézli, már kicsit szikkadtan bundás kenyér, mákos guba, és egy csomó olyan étel, amibe kenyeret, zsemlét, kiflit szoktak tenni.

Szóval szerintem pékség, és készüljön mindenképpen az igazi retro kifli, mert látom, hogy az emberek szó szerint szatyorszámra viszik, annyira finom.

2022. ápr. 17. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!