Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogy lehet egy közismert...

Hogy lehet egy közismert embernek a nagyon jólelkü fiának bevonzani még több embert?

Figyelt kérdés

Már 2012-ben tagja voltam a (FB) Klubnak, és pont ma lett neg az 1000-redik ismerősöm.:) Már 1002!🙂

De nem lájkol senki.. néha néhány ember, vagy alig.. de nagyon jó bejegyzéseket, és néha csoportokat is csinálok.


Hogy lehetne ezt feltúrbózni? Hogy ne csak 3-37 lájkot kapjak egy képre?!



#like #"Lájkvadászat!"
2022. ápr. 15. 07:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi múlik azon, hogy hànyan lájkolnak? Miért olyan fontos ez?
2022. ápr. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ezek szerint mégse olyan jók azok a bejegyzések...
2022. ápr. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen is sok minden múlik azon, hogy ki/kik lájkolnak egy adott bejegyzést. Abszolút nem mindegy, hogy a legutolsó ismerősöm/rokonom nyom rá egy "kényszerkedvelést" mert nincsen jobb dolga, ám téged az ő véleménye teljesen hidegen hagy, vagy a legjobb, legközelebbi barátaid, ismerőseid, azok LÉNYEGÉBEN, akiknek a fotó, a bejegyzés létrejött (igazán).


Sok, nagyon sok ismerősöm van, akiknek adok a véleményére, érdekel mi tetszik nekik, és nagyon is próbálok a ked ükben járni, de nekem NAGYON IS ÚGY TŰNIK, MINTHA EGYÁLTALÁN NEM JUTNA EL AZ ÜZENETEM/BEJEGYZÉSE(I)M HOZZÁJUK.

De ezt már vagy egy évtizede érzékelem, hogy nem jut el, nem jelenik meg náluk a bejegyzésem sokasága.


Ezt nem értem, nem tudom, hogy egyáltalán valaha is megjelent-e 1 bejegyzésem is az ezerből...?!


Szóval mindenképpen fel szeretném túrbózni az oldalam, hiszen TÉNYLEGESEN ROSSZUL ESIK, mikor kiteszek egy minden ismerősömhöz szóló posztot, és az 1000 "állítólagos megjelenésemből", a kapcsolataim közül csak 3-4-5 jóesetben távoli rokon, vagy ismeretlen ismerős lájkolja be NAGYON JÓ, ÉS SZIMPI BEJEGYZÉSEIM.


Szóval én tennék azért, hogy 1000 ism.ből 1000X jelenjen meg a bejegyzésem.

2022. ápr. 15. 14:53
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mi a búbánatért az üzlet és pénzügyek szekcióba írtad?
2022. ápr. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!