Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Miért érdemes székhelyszolgált...

Miért érdemes székhelyszolgáltatót igénybe venni?

Figyelt kérdés
Ha házhoz járó tolmács vagyok, és fordító, aki neten kapja/küldi az anyagokat, és rossz hírű környéken lakom, akkor megértem. De ha bármilyen javító-, vagy szolgáltató műhelyem, üzletem van, ahová be kel mennie a partnernek, akkor minek?

#megfelelő környék
2022. máj. 3. 08:38
 1/4 anonim ***** válasza:
6%
Penzmosas céljából.
2022. máj. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

Székhelyszolgáltatást alapvetően két esetben szokták igénybe venni:


1) nincs olyan ingatlan, ahová be tudnád jegyeztetni, mint székhely, mert a tulaj nem járul hozzá. Tipikus eset pl egy albérlet. De olyat is hallottam már, hogy az üzlethelyiség tulaja azt megengedte, hogy telephely legyen, viszont székhelynek nem.


2) Rengeteg székhelyszolgáltató ipa mentes településen van és a cégeknek ezért éri meg. Megosztják az ipát, általában a nagyobb részt a mentes székhely felé, így rengeteg adót lehet spórolni. Nagyobb cégeknél simán milliós tétel.

2022. máj. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utólérhetetlen leszel a hatóságok számára, ha bevetésről van szó plusz nincs mit foglalni, ha nem saját épületben saját eszközökkel dolgozik a cég és elvileg költségelhető is.
2022. máj. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Neá csak elvileg, gyakorlatilag is.
2022. máj. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!