Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyhogy ennyi ember jár...

Hogyhogy ennyi ember jár fodrászhoz manapság? Hetekre előre be vannak táblázva, szinte folyamatosan jönnek a vendégek hozzájuk. Milliókat raknak el huszonéves srácok így, ennyire sláger ez a szakma?

Figyelt kérdés

2022. máj. 6. 17:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Hát én bementem kedden zárás előtt, hogy kéne egy vágás és szerdán fél 1-re kaptam is időpontot. Vagy ez megint a szokásos ejjdejólélnekabarberek kérdés?
2022. máj. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
én a legtöbbnél azt látom, hogy nagyon tele vannak
2022. máj. 6. 17:51
 3/15 A kérdező kommentje:
érdekes, hogy ennyire van pénze az embereknek, hogy 6-7 ezerért vágassák a hajukat ilyen tömegben
2022. máj. 6. 17:56
 4/15 anonim ***** válasza:
84%

Már fodrászhoz járni is luxus egyesek szerint?


Ennél már az is jobb, hogy “Hol itt a szegénység? Húsvét/karácsony előtt mindig tele a Tesco parkolója!”

2022. máj. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Neked is van ennyi pénzed, különben nem prombémáznál azon, hogy nincs időpont. Egyébként igen, a jó fodrászok eléggé be vannak telve.
2022. máj. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
59%
Persze, hogy be vannak, a többség nem olyan ügyes vagy épp igénytelen, hogy magának vágja a haját. Na meg egy bonyolultabb festésbe pl nem is célszerű otthon belevágni.
2022. máj. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
akkor ez tényleg aranybánya, jópár fodrász ismerősömön látom hogy többet keresnek jóval a diplomás társaiknál, de igaz is akkor. Huszonévesen több már lakást is vett
2022. máj. 6. 19:39
 8/15 anonim ***** válasza:
68%
Huszonévesként én meg házat építek, pedig nem vagyok fodrász, csak diplomás. Jah és még fodrászhoz is járok
2022. máj. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem ártana figyelembe venni, hogy a fodrásznak bérelnie/építenie is kell egy helyiséget, adóznia kell, a gépek (hajszárítók, kefék stb) és az anyagköltség (hajfesték, hajlakk, hab stb stb) sem két fillér. Ha alkalmazott, akkor meg egyáltalán nem biztos, hogy a rengeteg pénzt mind ő kapja.
2022. máj. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%
Igen egyszerű gondolkodásra vall, hogy azt hiszed, a fodrász minden pénzt eltesz, amit keres. Ilyen árakon Budapesten mennek a hajvágások, frekventált helyeken, ott meg annyi a bérleti díj, hogy a felét kapásból elviszi a bevételnek. Értsd: 4-500 ezreket is kérnek bérleti díjként! És akkor még nem vett eszközöket, anyagot, nem fizetett rezsit, nem adózott stb.
2022. máj. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!