Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Melyek a legkeresettebb...

Melyek a legkeresettebb vállalkozások?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok, hogy 2022-ben melyek a legkeresettebb vállalkozások. Legyen az akar kozmetika, fodrász, bolt, barkácsolás, kézi termékek stb. Várom a kommenteket, hogy melyek a legkeresettebb vállalkozások. Egy felméréshez kellene. Köszönöm szépen!

2022. máj. 17. 15:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Csak elismételted magad, de nem írtad, kik által keresett
2022. máj. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Most nem írhatom hogy fiatalok körében vagy felnőttek, szülők, idősek körében keresettek. Mert például kozmetikushoz minden korosztály jár, profi fodrászhoz inkább fiatalok és középkorúak járnak, nyilván azt nem kell kifejtenem hogy esküvő szervezőhöz melyik korosztály jár, mert oda kb szinten mindenki aki házasodni szeretne, rendezvényszervezőt azt nem tudom, az asztaloshoz szintén nem tudom. Fotóshoz nagyon profinak kell lenni hogy járjanak hozzád, és általában oda családosok járnak, meg fiatalok általában ballagáskor. Ez nyilván az én véleményem, én nekem nincsenek ilyen vállalkozásaim én az szerint írtam le ezeket, amiket tapasztalok a lakhelyemen. Én csak arra lettem volna kiváncsi hogy melyek a legkeresettebb vállalkozások Magyarországon, de túl bonyolult kérdést tettem fel? Értem amit irsz, hogy pontosithatnék, de ha valaki feltenne nekem egy ilyen kérdést, számomra alapvető lenne hogy nem burkolást meg ilyeneket írnék. Én például személy szerint a kozmetikust es a fodrászt mondanám a legkeresettebbnek, mert abból sok van de mégis tele vannak. És ezért lettem volna kiváncsi a ti véleményeitekre, hogy ti hogyan látjátok. De mindegy is.
2022. máj. 18. 11:46
 13/17 anonim ***** válasza:
Tehát vevők által keresett. Legalább már tudjuk. Marad a kocsma.
2022. máj. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Lehet jól tud működni egy kocsma, de nem arra gondoltam. Hadd ne kelljen már megint fel sorolnom hogy mikre gondoltam… de nem burkolásra, meg kocsmára meg ilyenekre, hanem normálisan végezhető szakmákat. Vagy ennyire nehéz olyan vállalkozást írni, amiből meg lehet élni?
2022. máj. 20. 10:14
 15/17 anonim ***** válasza:
Tehát a legnagyobb várható nyereség szerint gondolod?
2022. máj. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Igen
2022. máj. 20. 11:04
 17/17 anonim ***** válasza:
Mutyizseb Zrt.
2022. máj. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!