Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Lábképek árulására nyitnék...

Lábképek árulására nyitnék Onlyfans fiókot, szerintetek megérné vagy már telített a piac?

Figyelt kérdés

Feetfinder, instafeet es hasonló oldalakra sokan mondják, hogy scam, így azokat meg se próbálom. Instagrammon gondolkoztam még, hogy ott készíteni egy lábfétises oldalt.

Kis plusz bevételnek szerintem jó ötlet lenne, de az még nem azt jelenti, hogy lenne is rá kereslet, ezért kérném ki a Ti véleményeteket is.


Puncson volt regisztrációm, de az egy másik történet:D 24L



2022. máj. 25. 09:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A magyar piac biztos kicsi erre.
2022. máj. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%

only jó lesz

így van magyar piac erre kevés, külföldre kell.

Bemutatkozóképet küldesz privátban?

2022. máj. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Szerintem a magyar piac kicsi de meglehet oldani , hogy külföldön is legyenek követőid
2022. máj. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

A magyar piac kicsi hozzá, szóval hasznos ha beszélsz angolul. Az OF-ről tudni kell, hogy a felső 10% zsebeli be a bevételek 90%-át, a többi osztozik a morzsákon. Ha érdemleges bevételt akarsz akkor baromi jól kell tudni menedzselni magad. Olyan ez mint a zeneipar. Lehetsz te jó zenész, de kevesen vannak akiknek tényleg jól megy és sztárok, a többi meg gombokért bazsevál kiskocsmákban.

A puncs, rosszlányok legalább fix bevételi forrás. Nem fogsz az OF-en az elején ennyit keresni.

2022. máj. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 zozo256 válasza:
100%
Szerintem kezdd el, aztán majd látod, hogy mennyit hoz. Nem bukhatsz vele semmit.
2022. máj. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Én árulok lábvideókat is, illetve webcamozok láb mutatásával:) akit esetleg érdekel írjon :)
2022. máj. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Van némi tapasztalatom.

Csináltam, kereskedtem ilyen videókkal. Pár lány dolgozott nekem.

2022. máj. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel telített a piac ezért akkor tűnhetsz ki, ha valamilyen niche piacirést találsz. Mondjuk sok pasinak bejönnek a bőrkeményedéses talpak. A többségnek nem, de sokaknak igen, és ők hajlandóak fizetni az ilyen tartalmakért, mert ritkaságszámba mennek. Most mondtam egy dolgot, de több ilyen van.
2022. jún. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy #8 mondja. Lábfétisen belül is van sok minden, és vannak olyan "ágazatai" amikre nagyon kevés tartalom készül a neten. Én fétises vagyok, barátnőm ebben partner, volt nem is olyan régen nekünk is egy ilyen fellángolásunk, hogy csinálunk belőle lábmodellt, hátha lesz egy kis extra zsebpénzünk amiből elmegyünk valami jó étterembe néha randizni, vagy ilyesmi. Én például tudom hogy mi az amiből kevés van, és amiért fizetnek is, nyilván olyan láb is kell hozzá ami "objektíven" nézve szép.


Csak képekkel pénzt csinálni szerintem nehéz. Nekünk legalábbis az egyáltalán nem jött be. Videók annál inkább. Nem kell semmi extrára gondolni, bármilyen nemi szerv mutogatása vagy ilyesmi szóba sem jöhetett nálunk. Na persze nem arról van szó, hogy egyik pillanatról a másikra mocskosul meggazdagodtunk volna ebből, nem, de a tervünk, hogy havi egy vagy két tizest összekaparjunk belőle csak úgy zsebpénznek, nagyjából bejött. Viszont csomó olyan requestet kaptunk, hogy legyen két pár női láb, nálunk ez partner híján nem jött be, de ha valakinek van rá lehetősége hogy bevonjon még valakit, akkor ez is egy elég jó opció.


Onlyfans-et viszont nem ismerjük. Felregisztráltunk, megnéztük, nem győzött meg.

2022. jún. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Igazán vonzó, vékony/sportos alkatú lány lábképei /videói iránt én is érdeklődnék! :)
2022. aug. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!