Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Melyik futárral érdemes...

Melyik futárral érdemes csomagokat küldeni, akik nagyobb méretű zacskókat is elvisznek akár? Mennyibe kerül cégeknek ez a szolgáltatás?

Figyelt kérdés

Zacskóban árulom a termékemet, amelyek térfogatra darabonként kb 30x50x20cm-es. Általában, 2-3-4-esével rendelnek személyesen, de lenne igény szállításra is.

Nem törékeny, és könnyű súlyú dologról van szó.


A karton plusz költség lenne, de ha csak így szállítanak, az sem probléma, de bele kell kalkuláljam az árba.


Az lenne szuper, ha heti 1-2x jönne egy futár, aki háznál felvesz nálam akár 5-10 csomagot is, és országosan szállítaná.


Ilyen nagyobb méretű, de könnyű súlyú csomagokat kivel érné meg szállíttatni?


Gls, dpd, fürgefutár, stb? Sajnos nincs benne semmi tapasztalatom.



Szoktam én is rendelni, és általában 10.000ft felett vállaják az ingyenes szállítást. Hogy éri ez meg nekik? Ennyire sok rajta a profit, hogy egy 2-3 ezer ft-os postaköltség sem gond?

Vagy elviszik 1.000-1500ft körül is esetleg?


2022. jún. 4. 00:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Hívd fel őket és/vagy írj nekik emailt, és kérj ajánlatot. Ezt magadnak kell kitapasztalni/megkérdezni.


Most ha én ide beírom, hogy dpd, elhiszed? Én nem hinném, sose fuvaroztattam velük :D Simán vannak itt kamusok, járj utána magad.

2022. jún. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!