Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek megéri A2-es...

Szerintetek megéri A2-es jogsival FoodPandázni? Persze milyen motorral? :D Én yamaha ybr 125 vagy egy derbi senda 50/125 néztem valakinek tapasztalata véleménye? Jó a FoodPanda vagy inkább a Wolt? Az emberek mi szerint választanak?

Figyelt kérdés

2022. jún. 23. 23:39
 1/1 anonim válasza:
100%

Úgy érted gazdaságilag? Mert városban biztosan verhetetlenek a robogók. Azért a súly/lóerő arány egy kis robogónál már olyan, hogy gyorsan lehet vele haladni, keveset fogyaszt, olcsó, és nem baj ha karcos lesz. Egy nagyobb motor szerintem vidékre jó, ahol sokat mész városon kívül, és ki lehet használni az erőt. Persze láttam már én is KTM meg Cbr motoros futárokat Pesten, nem tudom mi lehet az oka. Viszont A2-vel a 125 jócskán nem a teteje a kategóriának, suzuki gs 500, honda cbr 500 és hasonlók is beleférnek, és ezek már nem nyuszimotorok.


Üdv,

Egy R6 tulaj

2022. jún. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!