Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan lehet pénzt keresni...

Hogyan lehet pénzt keresni digitális rajzzal online magyarul, vagy akár angolul?

Figyelt kérdés

A diák meló mellett (ha elég jól megy, helyett) szeretnék majd rajzzal dolgozni is egy kis plusz pénzért. 1-2 logó készítési megkeresést kapok de azon kívül semmit. Nem, nem vagyok egyáltalán profi rajzos és szerintem a rajzaim több mint fele hányinger keltő, de valamiért még is szoktak engem dolgoztatni, a koromat figyelembe véve még apró pénzt se érő összegekért ami jelen esetben legyen egy tábla csoki, vagy akár a nagy semmi is mikor tudják hogy egy 1000 Ft- ért annyira örülök mint majom a farkának. 2 másik barátom már kapott több felkeresést is úgy hogy fiatal korúak. Az egyik a kapcsolatai alapján, a másik a neten keresztül angol nyelven ad el karaktereket. Én ilyesmiket hogyan tudnék elérni? Ha lehet akkor nyárra záródott körben mert év közben csak rossz kinézetű elsietett dolgokat dobok össze mert az iskola annyi feladattal halmoz el.


Ha valaki meg akarja nézni 1-2 rajzom (nem lesz szép látvány) akkor az ig nevem az: Un_named_pupil



2022. jún. 28. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:

"Az egyik a kapcsolatai alapján, a másik a neten keresztül angol nyelven ad el karaktereket."


En javasolnam ezt az utvonalat neked is. Rengeteg jatekprogramozo van akik benak a grafikaban, ok altalaban fizetnek a karakterekert, epitmenyekert, targyak modelljeiert.

2022. jún. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Deviantart-on próbálj terjeszkedni, ott rengetegen adnak el és vesznek rajzokat
2022. jún. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Terjeszkedés előtt inkább fejlődj még.


Jómagad is leírod önleminősítésed.


Azaz tudod, hogy még van min csiszolnod.


Amíg így áll a helyzet nem érdemes reklámoznod magad, visszás egy "marketing".


Rajz alapjait begyakorolni manuálisan lapra, majd ha az megy, áttérni digitálisra s ott fejlődni tovább.


Az alkotás sikerével párhuzamosan nő a keret is, amit hajlandóak megfizetni érte.

Ezért is érdemes fejlődni.


A digitális rajznak is vannak alap kritériumai. Pl minimum 300dpi, legtöbb helyen, ahol minőségi munkát veszenk jó áron, ott az adobe programjai dominálnak.

Pl.:Ps, Ai... Stb.


Ha ügyes vagy s elérsz egy helytálló szintet, akkor kiterveled, megtervezed a marketingedet, előre készítesz egy start taralom csomagot pl képek, videók, speed draw vidik stb és berobbantod a köztudatba.


Ha az előkészületek, fejlődésed megfelelően van kivitelezve onnan laza.

2022. okt. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!