Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Bejelentett munkahely mellett...

Bejelentett munkahely mellett vállalkozás?

Figyelt kérdés
Szerintetek az működhet, hogy én például egy irodában dolgozok egy cégnél. De a "másodállásom" pedig egy saját vállalkozás. Mittudomén nyitok egy büfét. Vagy egy üzletet. Ezt más már csinálta így?
2022. júl. 4. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miert ne lehetne? Siman lehetsz vallalkozo masodallasban
2022. júl. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
igen, működik.
2022. júl. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen.


A szerződésedet nézd meg, sokszor tesznek bele olyan kitételt, hogy informálnod kell a többes hogviszonyról a munkáltatódat.

2022. júl. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, csináltam. Külföldi főállás mellett itthon 11 tevékenységi körrel volt 4 üzletem másodállásbsn ev-ként.


Most hivatásosként , szolgálat mellett van home officeos szolgáltatásaim 3 telephellyel másodállásban, jövőre még bővítek.

2022. júl. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!