Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Nyugdíjas vagyok. Egyéni...

Nyugdíjas vagyok. Egyéni vállalkozásom van, ami a lakcímemre bejelentett. emelik-e emiatt a gáz, illetve áramszolgáltatás díját?

Figyelt kérdés

2022. aug. 4. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Amiatt nem, hogy ev vagy. Amiatt viszont igen ha átléped a támogatott mennyiséget.
2022. aug. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A lakossági fogyasztóknak támogatott mennyiséget? Pl.: gáz éves 1729 köbméter?
2022. aug. 4. 21:36
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
Hát én meg nem mondom hogy hány m3 gáz és hány kwh áram jár. Nem foglalkoztam még ezzel. De azért mert ev vagy ugyanúgy jár a rezsicsökkentett mennyiség mint a szomszédodnak aki nem ev.
2022. aug. 5. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 TotyaB válasza:
100%
Ha a nevedre mint magánszemélyre szól a gáz- és villanyszerződés, akkor a lakosságit fizeted. Ha az EV nevén van, akkor a piacit, de arról már tudnál.
2022. aug. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%
Nem feltétlen. Mikrovállakozások bent maradhatnak a rezsicsökkentésben. A támogatott mennyiségig.
2022. aug. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!