Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Informatikus vagyok. Az adó...

Informatikus vagyok. Az adó változások miatt az ügyfeleim egy részét biztosan elvesztem. Hogyan tudom magam reklámozni?

Figyelt kérdés

Két cégnél is dolgoztam, ahol a marketingeseket kirúgták, mert munkaidőben más cégnek dolgoztak sikerdíjért.

Én marketing antitalentum vagyok.

Hogyan tudom a problémát költséghatékonyan megoldani?

Egy cég ajánlott 60 000 Ft/óra áron havi egy óra konzultációt. Ez nyilvánvalóan drága és kevés. (lehet, hogy el tudják adni, mert listaár).

Van valakinek tapasztalata?



2022. szept. 10. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
A reklám egy befektetés, kell hozzá jó sok pénz, de ha jól csinálják idővel a sokszorosát hozza vissza. Ezért érdemes profi szakemberre bízni drágán, mert ha olcsón gányolnak valamit, ami aztán rossz célközönséghez jut el, soha nem fogod viszontlátni a pénzed.
2022. szept. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Van akinek jött már be "szakember"?

Nekem sokat mond, hogy sikerdíjas szerződés említésekor mindegyik tiltakozni kezd.

2022. szept. 10. 10:42
 3/7 anonim ***** válasza:
fb reklámozást kb 2 óra altt meg lehet tanulni. Ezek után azon múlik, mennyire ismered a vásárlóid szokásait. Szakember sem fogja neked jobban beállítani.
2022. szept. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Minek?

Felmész a linkedinre és ott egy csomó remote/contractor IT meló ill. ha csinálsz egy normális linkedin profilt és egy saját honlapot, néha kommentelsz, akkor megtalál a munka.


Én életemben nem reklámoztam magam és még ITs sem vagyok, sőt kifejezetten jó szakember sem a területemen és vissza kell utasítsak munkákat, annyira, hogy erősen gondolkozom egy alkalmazott felvételén. 90%ban a linkedinen találnak meg 10% meg az, hogy ismerek pár embert a szakmában és egymást nevét tovább szoktuk adni

2022. szept. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amúgy írj rám privát, dobj egy szakmai profilt személyes adatok nélkül és segítek néhány tippel (ingyen / amúgy nem vagyok marketinges, de pl egyik ügyfélnek csináltam kisebb marketing feladatokat is)
2022. szept. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én marketinges vagyok. Ha azt akarod, hogy el ismerjenek, mint profi programozó, kell egy nagyon jó weboldal, arra kellenek referenciák, és egy kis seo szöveg se árthat. Erre mehet a hirdetés, de nem árthat behúzó anyag se, pl ingyenes konzultáció felíratkozásért cserébe. Ha vannak felíratkozóid azokból lesznek a visszatérő vásárlók. Nagyon drágák a marketingesek és szerintem nagyon sok ember nem is csinalja sikeresen, lehet az lenne a biztos, ha ezt a szakmát is kitanulnád.
2022. szept. 17. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezt kezdtem el. Pontosan erre jutottam.
2022. szept. 17. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!