Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Azokat a vállalkozókat kérdeze...

Azokat a vállalkozókat kérdezem, akik már szerveztek ki munkát. Mikor jött el az a pont, amikor úgy döntöttél, hogy kiszervezel néhány feladatot és milyen jellegűek voltak ezek?

Figyelt kérdés

2022. szept. 25. 21:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés.

Külsős szakértőként dolgozok és tanítok nemzetközi munkákban, 400-700 EUR közötti napidíjjal. Azért doktorim és 10 év globális tapasztalatom van a témában.

Többször utasítottam el munkát mert nem fért bele. Párszor próbálkoztam kiszervezni, de még az egyébként általam kompetensnek gondolt embereknél is legalább a fele munkaidőt bele kellett tennem (mert el kell magyarázni + quality check, kliens kommunikáció stb). Igy nyilván arányosan ez már kevésbé éri meg annak akinek kiszervezek, és igazából annyira nekem sem.

Gondoltam rá hogy felvenni állandóra, de folyamatosan abba is belefutni hogy kitanulja valaki alattam, csomó melót belefeccölök, és elhúz.

Internjeim vannak rendszeresen, de ott is általában net deficites a dolog (több idő elmagyarázni, mint megcsinálni...).

Még próbálkozok, amikor overflow van.

2022. szept. 26. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!