Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Piacon péktermékek árulásához...

Piacon péktermékek árulásához milyen engedélyek szükségesek?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, és már elég rég óta elég nagy szenvedélyem a sütés. Az idén nyáron fordult meg a fejemben az a gondolat, hogy mi lenne ha az általam készített péksüteményeket (gondolok itt kovászos kennyére, kakós csigára, stb.), illetve frissen sült nápolyi pizzákat - amit úgy tudnék kivitelezni, hogy hordozható kemencével kitelepülök egy standra - a helyi piacon áruljam. Nagyon szívesen csinálnám az egészet szívvel-lélekkel; csak az a baj, nem tudom merre induljak meg, illetve mennyi pénz lenne az egyéb papírmunka.

Az én kiskorúságomat illetően úgy oldanánk meg, hogy szüleim nevén lenne minden, én csak diákmunkás dolgozó lennék. Ők is támogatnak ebben.

Válaszokat köszönöm! :)



2022. szept. 29. 16:00
 1/1 anonim ***** válasza:
52%

Nem fut a gépeden a GOOGLE?


Ne: [link]

2022. szept. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!