Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van rá valami/támogatás/pályáz...

Már19nevetirtam kérdése:

Van rá valami/támogatás/pályázat hogy apartmant tudjak üzemeltetni?

Figyelt kérdés

A fő kérdésem:Ha van 15 millió félretett pénzem és van egy már működő apartman (20 szobával) amit szívesen megvennék és tovább üzemelnék az

előző tulajdonostól..Van rá bármi reális esély hogy pályázattal ,támogatással,banki hitellel,vagy bárhogyan megtudjam venni?

24 éves vagyok,külföldön élek 1 milla a bejövő fizetésem(hazajönnék ha kell, itt max 500at keresnek). van egy kb 20 milliós ingatlanom.Szóval a kérdés hogy van e rá reális esély hogy kapok ekkora összeget ?(350 milla). Nyilván soknak tűnik,és talán irreálisnak hogy ilyen feltételek mellett sikerülhet.És talán az egyik legfontosabb kérdésem ezzel kapcsolatban ,hogy figyelembe veszik-e hogy az üzlet már most is működik ,tehát hogy beleszámítják-e a feltételeimbe hogy kitudom termelni a hitel vagy támogatás-(nem vagyok tisztában milyen lehetőségek vannak meg)-t.

Én úgy számoltam(már meglévő árakkal) hogy egy hónapban van 4 hétvége általában.Van 20 szoba.

számoljunk negatív hozzáállással: legyen 10 szoba .minden hónapban jöjjön egy család(2 felnőtt 2 gyerek) 2 éjszakára,Jöjjön egy pár 2 éjszakára,2*1 felnőtt 1 éjszakára. Tehát ez összesen 140K --6 éjjel, hétvégékre szűkítve.10 szobára lebontva 1.4 milla .(én úgy gondolom ez nagyon alul van számítva/erről is szívesen fogadnék véleményt/).Tehát 1,4 milla ha nagyon alul számolom .Nyilván vannak jobb és rosszabb időszakok,de vannak törzsvendégek ,nagyvárosról van szó ,és közvetlen a centrumban.ennyit szerintem bármikor kitermel.1,4millábol ha 400k-t levonok a személyzetnek(én szívesen csinálnám ,meg a család besegítene,Persze tudom hogy erre is vannak szabályok,törvények..) de akkor is 1milla maradna hitelre ,alulszámolva.480honapra(40év) ha fizetnék 1millat 350millas (hitelre ,tamogatásra bármire) szerintem az reálisnak hangzik ,ha figyelembe vesznek egyaltalan :'D ui: első vállalkozás lenne



2022. okt. 8. 15:28
 1/3 A kérdező kommentje:
Szívesen fogadnék tanácsot,bármely általam vázolt gondolatra (ha nagyon rosszul látom esetleg)
2022. okt. 8. 15:30
 2/3 anonim ***** válasza:

Jah, hogy adót sem fizetsz??? és kapásból havi 400e-el marad többed :)


A terved szerint 1mFt-od maradna hitelre, de a havi fizetendő 2,5-3,1mFt közé esik, max. 30 évre lehet felvenni hitelt.


A terved szerint nincsen soha javítás, soha nem kell költened felújításra, stb.


Nem kell vásárolnod berendezést, gépészeti dolgokat sem, így nem csoda, hogy ezek soha nem is romlanak el, amortizáció ennek megfelelően 0,00000000Ft :)


Neked ingyen adja Orbán az áramot, vizet, gázt is. Ohhh te vetted el az utolsó lányát?????, akkor lesz ingyen hitel, milliárdos támogatás, nem kell ezen paráznod!


Annak fényében, hogy Orbán lesz az apósod nem kell azon sem aggódnod, hogy nem vagy hitelképes ekkora összegre!

2022. okt. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jön a tél. Mivel fűtik ezt az apartmant? A gázszolgáltatód mit mond? Mennyiért fogja adni a gázt?
2022. okt. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!