Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Megéri altcoinernek lenni?

Megéri altcoinernek lenni?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi legyek. Altcoiner vagy bitcoiner? Megéri altcoinokba diverzifikálni vagy inkább csak a btc és eth-ra koncentráljunk? Megéri a kockázatot hátha évek múlva az egyik alt megy 10x-t?

2022. dec. 16. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Lamer
2022. dec. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez elég szubjektív dolog, erre így nem lehet válaszolni. Max mindenki leírja hogy ő miben hisz. Rengeteg kockázat van a bitcoinba is, hát még akkor egy altba. Bármelyik bedőlhet bármelyik pillanatban. Plusz függ a stratégiától, időtartamtól stb.


Én még várok jövőre esést, ami szerintem tovább fogja szűrni az altokat, így még nem vennék belőlük. Bár alapból nem vagyok nagy alt párti úgyhogy tőlem megy egy szavazat a bitcoinra :)

2022. dec. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne forgácsold szét a portfóliódat, de legyen 1-2 fekete lovad, hogy ha rád akar mosolyogni a szerencse, akkor megtehesse. A bitcoinod és ethereumod nem fog 50x-et menni, de ha sok kis szart tartasz, akkor meg hiába megy valamelyik 50x-et, ha csak a portfóliód pár százaléka van benne. 60-80% BTC/ETH és a maradékból max 3 alt.
2022. dec. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Okos
2022. dec. 17. 11:19
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem is a shitcoinokra gondoltam 0 forgalommal, hanem olyan altokra ami értelmes
2022. dec. 17. 11:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!