Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Saját autóval mennyit lehet...

Saját autóval mennyit lehet keresni Woltnál/Foodpandánál?

Figyelt kérdés
Van egy kft-m azzal lehet nekik számlázni?
2022. dec. 17. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyit, hol és hogyan dolgozol. Lehet kft-ként szerződni velük.
2022. dec. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem nem lesz túl kifizetődő a dolog.

Inkább fuvarcégeknél nézelődnék ilyen paraméterekkel.


Vagy sofőrszolgálat / autómentés is mellette...

2022. dec. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Autóval lehet tartani a 4ezres órabért, legalábbis abban a városban ahól én futárkodom.

Havi 200 órával 800ezret meglehet keresni.

minusz adó, minusz üzemanyag.

Adó ha nincs semmilyen kedvezményed, és a SZJA kedvezmény keret is elfogy, akkor a 800ezres bevételre 230ezer forintnyi adót kell fizetni.(egyéni vállalkozó, átalányadósként) Üzemanyag nekem még a 700 forintos üzemanyaggal is egy havi 70-80ezerből kijön.

1.2 dízeles lupóval futárkodom. 3.5 liter fogyaszt.

400-500ezret meglehet tisztán keresni, vagy amíg az SZJA kedvezmény el nem fogy, addig 150ezerrel többet is.

Nettoba 2000-2500Forintos orabért el lehet érni. De ehhez szükséges egy keveset fogysztó, olcsón fentartható autó.

2022. dec. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Autóval lehet tartani a 4ezres órabért

Havi 200 órával 800ezret meglehet keresni.

minusz adó, minusz üzemanyag."



Te józan vagy így ünnepek után ember?

Ez hol 4 ezres órabér?


Ha mindent levonsz, még a kocsi biztosítását is meg az elhasználódását, akkor GYAKORLATILAG KISEMMIZED MAGAD...


Marad kb egy ezres óránként?


Aztán még ott a "stuff", hogy meghalhatsz egy közlekedési balesetbe / lenyomorodhatsz /birságolhatnak stb...


Nagyon megéri...

2022. dec. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első hónapba kapsz két defektet, már elviszi az autómentős / új gumi + szervíz ára és éhen is haltál :D
2022. dec. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Végig olvastad a kommentem?

A végén írtam, hogy "Nettoba 2000-2500Forintos órabért el lehet érni"

Kocsi biztosításom éves szinten 19ezer forint, azaz havi 1600Ft.

Autómat magam szervízelem fillérekből. 600ezerért vettem 2 éve, de most is eltudnám adni annyiért...

Én nem gondolnám hogy kisemmizem magam. Persze lehet jobban járnák ha elmennék alkalmazottnak bárhová, vagy egy futárcéghez, ahol valóban nettó 1000ft az órabér.

Plusz nem is úgy dolgozom ahogy szeretnék, hanem egy előre megadott beosztás szerint kéne mennem...

De kinek mi.

Számomra megéri, Főleg úgy, hogy eddig az átalányadóm is csak 70ezer körül volt(ez persze a későbbiekben több lesz), és az üzemanyag se volt több 70nél havi szinten.

800ból lazán megmaradt nettó 600ezer(de inkább 650) a költségek után is. Azt bárhogy nézem, számolom, 200 órával 3ezer NETTÓ órabér. Tehát még keveset is írtam az előző hozzászólásomban...

2022. dec. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, kapsz két defektet az elviszi a bevételed mindenestül. Plusz még rá is fizetsz.

Jah, nem...

Van emelőm, pótkerekem, kérek 20 perc szünetet és mehet minden tovább... 😅

Másnap a gumis 5ezerér kiszedi a szöget, majd befoltozza a gumit. Kész, ennyi, nem kell ez túlgondolni.

2022. dec. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!