Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szeretnék online kereskedni...

Szeretnék online kereskedni vagy esetleg honlap nélkül először csak instán és facebookon arulni termékeket.hogy tudnek magamnak együttműködèst szerezni, hogy nekem ne kelljen felhalmoznom keszletet, hanem rendelesek utan kuldenem a termekeket?

Figyelt kérdés

2022. dec. 21. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nulla referenciával hozzád sem szólnak, hiszen nem tudsz mit felmutatni, miért kellene veled szerződnie bárkinek. Eladásaid nincsenek, vevőid nincsenek, ezek szerint terméked sincs még, de már partnert keresel a semmire. Ha dropshipper akarsz lenni, már elrontottad azzal hogy csak közvetítőként működsz a vevő és valódi eladó között, ezzel kizárva az összes embert aki képes és hajlandó önállóan is megrendelni magának anélkül, hogy a te jutalékodat kifizetné azért a 10 kattintásért, hogy valaki más helyett adod le a megrendelést. Nem tudom mekkora divatja van, de nálam az is red flag, hogy valakiről nulla információ érhető el egy közösségi profilon kívül, amit bármikor töröl, átnevez és eltűnik (a pénzemmel ha lennék olyan hülye előre utalni egy ilyen "kereskedőnek"), én meg találgathatom hogy vajon mi lett a rendeléssel.

Ez így első olvasásra olyan, mintha most kitaláltad volna hogy van néhány tucat ilyen "shop", ami jól megél a rendelésekből, és akkor te is belevágsz bármilyen komolyabb terv és tapasztalat nélkül, de már a legelején a minimum alá vágnád a költségeket, hogy annyit se kelljen befektetni (nincs miből?), hogy egy raktárt bérelj vagy alakíts ki.


Vagy lehet én nem értettem a kérdést, és az együttműködés valami promóciós dolgot jelent, hogy más cuccát árulod jutalékért cserébe (?), és a bevételed a közvetítői díj?

2022. dec. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Dolgoztam már onlien webáruháznál. Beszállítók sokasága volt leszerződve egy kezdő vállalkozóhoz, minden nélkül, 10 év múlva, ma màr ez a cég kb 500 millio forintot termel évente. Nekik sem volt első időkben raktár, akkor a gyártótól vagy a forgalmazótól rendelték be az adott termèket, és kész. Én ezt így értettem :) de mivel ugyanazzal vagyis hasonlóval szeretnék foglalkozni így nyilvàn ők nekem a háttérdolgokról nem fognak felvilàgosítást adni. Egyébkènt árazó, termékkezelő, leltáros, és ügyfélszolgálatos munkakörben dolgoztam, alapjában átlátom a történetet, csupán a beszerzési kört nem tudom hogy kellene kialakítani, erre irányult a kérdésem. Egyébként de, először honlappal indítanék és kb elektronikai termékekkel szeretnék foglalkozni sok kiegèszítő dologgal együtt.
2022. dec. 21. 19:49
 3/3 anonim ***** válasza:
29%
Ja, csak ott volt egy vállalkozás/webshop, nem csak valaki aki feketén akar üzletelni a neten
2022. dec. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!