Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Azon gondolkozom hogy egy...

Azon gondolkozom hogy egy európai topcsapatnál klubtaggá válok, ezáltal egyszerűen szerzek bármilyen meccsre jegyeket, amiket 20-30 EUR profittal adnék tovább. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

18 éves egyetemista vagyok, év közben nem dolgozom csak nyaranként, viszont nem jönne rosszul egy kis bevétel, kicsit önállósodnék és próbálnám a pénzügyi terhet a szüleim válláról levenni.

Annyi részletet szeretnék közölni hogy a meccsjegyek 40-80EUR között mozognak, az ilyen nagyobb oldalak többszörös áron (ami papíron 40, azt 100 felett adják el, előfordul hogy ami 80EUR az 400-500) akarják továbbadni. Annyi lenne benne a kiadás, hogy az éves klubtagság 60 EUR, viszont ha egy meccsre veszek egy középkategóriás jegyet, pl. 5-öt és ha darabját 20-30EUR profittal adom tovább, akkor már az első alkalommal pluszra jönnék ki belőle.

A véleményetekre lennék kíváncsi, előre is köszönöm a válaszokat.



2023. jan. 2. 16:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Hogyne, csak figyelj az adózásra és az egyéb finomságokra is. Hamar rá fogsz jönni, hogy nem olyan fasza dolog ez. A jegyüzérkedés amúgy sem túl szép dolog.
2023. jan. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Persze, sok olyan oldal van ahol én járnék rosszabbul, viszont szurkolói szempontból (legalábbis véleményem szerint) pozitívum, hogy a nemhivatalos piaci ár alatt adnék el jegyet, úgy hogy mindenki jól járna. Itt most például egy nagyobb meccsre gondolok amire hivatalos úton szinte lehetetlen szerezni.

Kb. a hivatalos ár és a viszonteladói ár között, pl. egy 50 EUR-ba kerülő jegyet, amit 150-200 EUR környékén árulnak ilyen oldalakon, eladni 70-80-ért szerintem nem egy rossz dolog.

2023. jan. 2. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!