Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Nyithatok egy póker/blackjack...

Nyithatok egy póker/blackjack klubot itthon csak úgy? Mi kell hozzá, vagy csak a kaszinók élhetnek ezekkel a privilégiumokkal, hogy ezt a szolgáltatást nyújtják?

Figyelt kérdés
Csak felmerült bennem a kérdés, hogy van e lehetőség egy ilyen kisebb létesítmény nyitására. Én úgy képzeltem el, hogy mondjuk egy kulturáltabb pub-ban. Azon belül is egy elkülönített helyen a belépés vagy díjmentes vagy díj ellenében lenne, és nem nagy ipari tevékenység menne, hanem 4-5 asztal, póker és blackjack. Nyilván kellene ügyelni a biztonságra szóval kamerák és biztonsági őrök meg a képzett személyzet. Nem lenne 24 órás hanem csak este pl 8tól éjjfélig vagy hajnali kettőig, így nem is kellene annyi váltóember az asztalokhoz. Nagyon sok magyar van aki szívesen játszana szerintem csak nem teheti meg mert nincs akkora kerete illetve a kaszinók konstans tele vannak külföldiekkel akik hatalmas összegekkel játszanak ez az ötlet viszont segítene ezen és itt inkább kisebb tétes játékok lennének de ha van igény akkor persze mehetne nagyban is. És szerintem turisták szempontjából sem lenne utolsó tuti tetszene nekik is egy ilyen ötlet. Van ilyenre lehetőség vagy tiltja a törvény?
2023. jan. 6. 16:56
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
Vagy hülye ötlet az egész, nincs kizárva csak egy kósza gondolat volt az egész.
2023. jan. 6. 16:58
 2/36 anonim ***** válasza:

A black jack kaszinojatek. Arra teljesen mas szabalyok vonatkoznak.

Pokert nyithatsz.

Viszont sok pénz es macera.


Ha ragooglezol a szerencsejatek torvenyre a pokeres reszre akkor meg fogod talalni a felteteleket. Jobb ha tudod, kamerarendszer is kell.

2023. jan. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
A pokerre vonatkozó törvényeket megtaláltam, egy olyan szervezetet kell alapítani aki kártyajátékok megrendezésével foglalkozik és van 25 milliós tőkéje, viszont a blackjackre vonatkozó törvényeket nem találom.
2023. jan. 6. 21:31
 4/36 anonim ***** válasza:
A blackjack az kaszinojatek. Ra a kaszinos torvenyek vonatkoznak.
2023. jan. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet, te mennyi tőkével vágnál bele?
2023. jan. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Hát én még messze vagyok, de a jövőben ez nagyon esélyes, egy barátommal kezdeném el, tudom tudom sokan ellenzik az ilyenfajta formációkat de a tapasztalatom az, hogy sokszor az ember jobban megbízhat a barátjában mint a családjában. Egyébként 50-100 millió között kalkulálom, hogy ennyivel kéne nekiugrani hogy biztonságosan el tudjam kezdeni. Ez nyilván függ a helytől, hogy mennyire kell rajta dolgozni stb. Ha a pub része egyben van és konkrétan csak kisebb átalakítások kellenek meg dekoráció az sok költséget megspórol. A társulás meg pénzügyileg is előnyös, egyedül is össze tudnám szedni ingatlanból az árát ennek de társsal könnyebb vagy banki hitel stb. de Igen kb önerőből akkor ha földhözragadt vagyok akkor kb 65-70 milliót tudnék beletenni aztán ki tudja 5 éven belül, hogy alakul az ingatlanok helyzete.
2023. jan. 12. 18:01
 7/36 A kérdező kommentje:
Viszont amiben nincsenek ismereteim, nyilván egy ilyen hely üzemeltetése közben elkerülhetetlen, hogy belefussak az alvilágba... ott mire kell számítsak vagy hogy megy ez pesten?
2023. jan. 12. 18:02
 8/36 anonim ***** válasza:

Az megvan ugye hogy a pokerklubokban kotelezo a kamerarendszer. Kicsit sok fimet nezel ha te alvilagtol tartasz.

Szerinted bemennek oda rajolni ami tele van kameraval?


Elso korben az enegdelynek jarj utana es olvasd el alaposan a torvenyt. Reszletesen le van irva hogy mik vonatkoznak egy pokerklubra. Pl a kamerarendszer, cash game es versenyek, jattolas stb stb.

2023. jan. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
Nincs már olyan, hogy alvilág, a 90-es évek elmúltak.
2023. jan. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
65-70 millió az komoly pénz, hány éves vagy, vállalkozó kérdező?
2023. jan. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!