Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Dekorációs üzeltekben mi...

Dekorációs üzeltekben mi található?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy butuska kérdéssel érkeztem.


Nemrégiben érkeztem haza külföldről,és szeretnék dolgozni.


A kérdésem az,hogy mi található dekoraciós üzletekben és mivel lehet ott foglalkozni az én szakmámon belül?


A szakmám maga nyomdaipari termék tervező technikus/grafikus/designer.


Nem tudom hogy mit kezdhetnék magammal ott... Ami ezeket a munkákat illeti eddig is volt aki ott ezeket megtervezte, nem hiszem hogy kell még valaki.

Másrészt...

Úgy gondolom névjegykartyát és logót stb dolgokat nem egy dekorációs üzletbe fognak jönni az emberek, hogy csináljuk meg.


Amit elképzelhetőnek tartok azok esetleg a meghívók, matricák pl boros üvegekre, de ettől több nem igazán jut eszembe.


Valaki aki esetleg ezzel fogalakozik tudna ötletet adni, vagy aki jár ilyen üzletekbe?


Mivel én nem is járok de nem is izgatott eddig ez a dolog.

Így el képzelni sem tudom miket lehet ott látni/csináltatni.


Elnézést kérek a buta kérdésért, de jelen pillanatban a városban csak itt találtam munkát ami közelít esetlegesen a szakmámhoz.



#munka #érdeklődés #grafikus #dekoráció #Mit kezdhetnék ott magammal? #Milyen munkakör hasonlít ott az én szakmámhoz?
2023. jan. 16. 18:35
 1/1 anonim válasza:
Művészellátóhoz hasonló lehet,ahol festéket,kellékeket,papírt lehet venni,kreatív hobbi szetteket,sokféle méret kiszerelés van,megtanulni pl.a papír típusokat,mire és hogyan lehet használni.
2023. jan. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!