Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szendvicsező büfékocsi nyitásá...

Szendvicsező büfékocsi nyitásának milyen költségei vannak?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy büfékocsit bérelni, helyet bérelni pl. a Boráros téri hév végállomáson, előre csomagolt szendvicseket árulni. Az elején csak áramra lenne szükségem.

(Ha bejön lehet magam is csinálnék élelmiszert, csatornáznék, de ezt a részt most még hagyjuk.)

Tegnap volt az uccsó munkanapom. Van anyagi tartalékom, vendéglátós tapasztalatom, nagy munkabírásom. Szeretnék egy önálló vállalkozás. Az előre csomagolt szendvicsekre azért gondoltam mert kicsi a kockázat, kevesebb előírásnak kell megfelelni. Nem én gyártanám ezeket, van pár cég ahol be lehet szerezni.

A Boráros tér csak egy példa volt. A következő hetet azzal fogom tölteni hogy átgondolom hol, mit, mennyiért, milyxen nyitvatartásban lenne jó nyitni.

Az érdekelne milyen költségei vannak az első 2 hónapban a büfé kocsi bérlésnek, hely bérlésnek, engedélyeknek, áram bevezetésének. Milyen egyéb költségek vannak még?

Nagyon örülnék ha valaki, aki kicsit is tájékozott a témában leírná hogy ő milyen költségekkel számolna.

Előre is köszi.



2023. jan. 21. 10:56
 1/2 A kérdező kommentje:
Ui: A KATA-t kifelejtettem a költségek közül. Úgy tudom, ezt pont lehetne még KATA-sként csinálni. Kétlem hogy bárki el akarná számolni a szendvicset. Ha mégis, akkor mondanám hogy erre nincs lehetőség.
2023. jan. 21. 10:58
 2/2 A kérdező kommentje:
Később bármikor lehetek egyéni vállalkozó, ha úgy látam az jobban megéri.ű
2023. jan. 21. 10:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!