Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Brikett és pellet gyártása,...

Brikett és pellet gyártása, mint vállalkozás hülyeség?

Figyelt kérdés

Olyan a munkám hogy sokat vagyok itthon. Így gondoltam hogy a kellemeset a hasznossal...

Sőt a munkám miatt sok ághoz, gallyhoz hozzá jutok. Igazából most pattant ki a fejemből, tehát még nem néztem semminek utána... De gondoltam előbb tanácsot kérek. :)



#otthon #tanács #vállalkozás #Másodlagos munka
2023. febr. 26. 18:39
 1/10 A kérdező kommentje:
Másodállásban csinálnám persze. Úgy megèrnè csinálni? Vagy a nagy gépek annyi áramot fogyasztanának hogy az miatt nem èrnè meg?
2023. febr. 26. 18:40
 2/10 anonim ***** válasza:
A brikettet tudomásom szerint fűrészporból sajtolják. Neked ágaprítékod lesz legfeljebb, fűrészpor csak akkor, ha veszed. Sokmillióba kerül egy normális brikett préselő gép, hatalmas energiaigénnyel. Rengeteg porral jár a meló és tűzveszélyes, sőt, robbanásveszélyes. Az elkészült brikettet csomagolni, raktározni kell száraz helyen, ha nedvesség éri, megduzzad és széthullik, onnantól nem brikett, hanem megint fűrészpor. Nem egyszerű dolog ez, hidd el, én brikettel fűtöttem évekig, ugyanattól a sráctól vettem, sokszor kétes minőségben szállított, dohos, büdös zsákokban. Nem vagy te felkészülve erre. Mennyi tőkéd van az induláshoz?
2023. febr. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát az az igazság most akarok házat venni 😅 a felújítás is pénzbe lesz, úgy is marad pénzem, de igen csak más terveim is vannak szóval ha mindent nézek akkor nem elég a tőke 😅😬😔
2023. febr. 26. 20:24
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, figyelj ha most akarsz házat venni és felújítani, az nyilván sok hónapos meló, szóval ebbe beilleszteni egy brikett üzemet... De te tudod. :) De erre van a kockás füzet, ceruza, nekiülsz, kiszámolod. :) Mivel foglalkozol? Kamionos biztos nem vagy, ha sokat vagy otthon. :)
2023. febr. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csináltál brikett gyártó üzemet, kérdező?
2023. okt. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Áh f.szt, közben le égett a házam...
2023. okt. 25. 17:40
 7/10 anonim ***** válasza:
Nebaazdmeg... Mi történt? Volt biztosításod?
2023. okt. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem volt bizti, pár hónapja lett az enyém, nem is gondoltam rá...

Örököltem lakókat...

2023. okt. 25. 18:33
 9/10 anonim ***** válasza:

"Örököltem lakókat..."

Ezt hogy érted?

2023. okt. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Privát?
2023. okt. 25. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!